reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

OK czas na poważny temat - WÓZKI

reklama
Faktycznie dziewczęta wyłapujecie okazje :)


My z mezem zdecydowaliśmy się już na wózeczkek i też teraz rozgladamy sie :)- mikrus alu sprint , albo implast 4xl ;)
 
Mnie sie tez podoba ten deltim focus..ale mąż nie jest jakoś przekonany pewnie dlatego, ze nie widzial na "żywo" ::)
 
Rusałko na ten Implast my też jesteśmy zdecydowani, jedyne co nas powstrzymuje to sztywne zawieszenie i brak oparcia na nóżki w spacerówce....
 
W czwartek bylam w sklepie z wozkami.ogladalam kilka modeli i powiem Wam ze wiem jeszcze mniej niz wiedzialam przed pojsciem do sklepu :D chyba za duzy jest wybor tych wozkow hihihi.
narazie powaznie zastanawiam sie nad tym:

23.jpg


spacerowka1.jpg


ma pare fajnych udogodnien, waga taka sobie bo ok. 21 kg ale po schodach taszczyc go nie bede bo najwiecej to mam tyle co na polpietro i do windy.jest dosc fajny w prowadzeniu, znam 2 osoby ktore maja podobny model i 1 ktora ma dokladnie ten i nie narzekaja.sklada sie do samochodu i mozna w nim wszystko prac i wiele rzeczy odpinac na lato.no i w porownaniu z innymi wozkami jest w nim naprawde miejsca dla dziecka i wygodnie sie malucha z niego wyciaga i wklada jak jest gleboki.nie mialam okazji go zobaczyc w wersji spacerowej, jedynie na zdjeciach bo pani w sklepie byla tak malo uprzejma i "fochowata" ze mam ja w nosie i kupie oczywiscie gdzie indziej i jak juz sie bardziej zdecydujemy to jeszcze nam zrobia prezentacje spacerowki.
widzialam na zywo model Graco ale nia wiem jaki konkretnie i poza wygoda skretnych kolek nic mi sie w nim nie podobalo.po 1 cena, po 2 malo miejsca, po 3 jakis taki "rozplaskany", po 4 male kolka a po 5 to buda byla bardzo letnia bo niemalze na samych drutach i jakos nie zrobil na mnie wrazenia ale moze ja sie nie znam bo pani ze sklepu bardzo go zachwalala ze niby super i w dodatku ma termometr i zegarek.no mnie na kolana nie rzucil ani wizualnie ani funkcjonalnie.
naprawde z 40 modeli w sklepie najbardziej podobal mi sie ten tako ale ma jedna wieeelka wade: wybor kolorow!jest ich ponad 40 i nie wiem ktory ladniejszy ;)
http://www.allegro.pl/item87006164_2o2_wozek_city_voyager_wozki_tako_wys_gratis.html

Napiszcie cz znacie kogos kto uzytkuje wozek tej firmy i jak sie sprawuje no i co myslicie o nim.
 
Dziewczyny z tym zakupem wózka w Gdańsku niestety albo stety nie wypaliło...gościu nas wykiwał..sprzedał w piątek wózeczek a my w sobote o 12 byliśmy pod jego blokiem w Gdańsku a on przykro mi i koniec...co za typ!!!Jednak nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło...zdecydowaliśmy się na bebecara ale jednak na inny model Style At...ma miękkie zawieszenie,na wachaczach, duży kosz na zakupy, regulowaną rączkę, budka przestronna z wentylacją,składana na płasko!!!,waga taka sobie 17 kg z gondolką, 16 spacerówka al;e ja się w tym wózku zakochałam i dzisiaj dokonuje płatności a w piątek już go mam....jeszcze tylko muszę dokupić torbę i osłonę przeciwdeszczową...okazje wycziłam na allegro hihihi już się nie mogę doczekać kiedy go zobaczę...

img23571bm.jpg

img23527tr.jpg

img23483je.jpg
 
OluK- tez miałam ten wózeczek w obserwacji :) :laugh:- podoba mi sie- tylko, ze już cos wbiliśmy sobie do glowy powyższe modele i tak jakoś bałam sie licytować:):):)
 
Olu K bardzo fajny wózeczek, a zwłaszcza że na wachaczach. A swoją drogą to niezły kawał chama z tego człowieka z Gdańska!!!!!
 
Ola, fajowy, taki chlopiecy :laugh: kolory super i w ogole zgrabniusi....ja tez juz chce wozek kupic!
dzisiaj zrobilam liste wszystkiego czego jeszcze nie mamy i troche tych pozycji ma, wlasciwie to pelno malych drobiazgow, ktore zsumowane razem daja jakas straszna kwote pewnie :p
chyba trzeba to jakos rozlozyc.....
 
reklama
dziewczyny mam pytanko

czy moglybyscie mi polecic jakas stronke (dobra ;) ) z wozkami wlasnie i fotelikami samochodowymi......bo cos tak widze ze najwyzszy czas zaczac sie rozgladac za rzeczami dla moej malej panny :laugh:

z gory wielki dzieki :)
pozdrawiam
Kasia
 
Do góry