reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

OK czas na poważny temat - WÓZKI

reklama
Ja na ten moment jestem zdecydowana na ten wózek - graco quattro deluxe, ale chcę go najpierw "pomacać" i wypróbować w sklepie. Poza tym pewnie jeszcze coś innego znajdę jeszcze.

quattrodeluxeallure8nd.jpg


Podoba mi się w nim, że jest stosunkowo lekki, ma wyciąganą gondolke dla niemowlaków, spacerówkę można opracać w dwie strony i nie jest zabójczo drogi... Poza tym dostał złoty medal w konkursie mother&baby i widziałam, że ma masę pozytywnych opinii. A jaki przy tym śliczniutki :)

Ale pewnie znajdę jeszcze jakieś łakome kąski :)
 
Aniu ja nie polecam tych wózeczków ponieważ są małe kółka ..nie gumowane co zimoą naprawdę może stać się zmorą...poza tym są wąskie i jak Maluszka ubierzesz cieplej nie będzie miało za dużo miejsca...nie mają dobrych amortyzatorów i poza dużym koszem na zakupy naprawdę nie polecam...zaczynają skrzypieć kółka...wiem ,bo znajoma miała taki wózeczek i po pół roku wymieniła go na inny model...
 
jaszczurko taki wózek ma siostra mego męża i chwali go. Nie wiem czy jest ciężki bo nie mam z czym porównać ale prowadzi się dość dobrze i bardzo wygodnie wkłada i wyjmuje szkraba
 
Dziewczyny napiszcie mi jakies adresy stron na ktorych mozna poogladac wozki????? Albo sklepy online..... Prosze.....
 
mi sie deltim podobał..i to nawet bardzo..i zasiegełam info w kilku sklepach..W wiekszosći nie prowadzili sprzedazy tych wózkow..a w jednym pan opowiedziała mi historię jedej pani, której sie wózek złozył podczas spaceruz dizeckiem..Ponoc głosno o tym było.pisali w gazetach..Kobieta wytoczyła sprawe..i wiem, ze firma bardzo dobrze sie zachowała..dostała odszkodowanie..cos am w ramach przeprosin.., ale niestety renoma przez ten incydent spadła...

nie zam szczegółów..ani wiarygodnego ródła tej sprawy..bowiem to opowiedziala mi sklepowa pewnego sklepu z art dzieciecymi.., ale mnie to zraziło do tego wózeczka..a był moim priorytetem
 
reklama
Narazie Deltim Focus jest moim faworytem i nawet ta historia mnie nie przerazila, bo to moglo byc zdarzenie raz na 1000 i uwazam ze to bardzo dobry wozek. Duzo czytalam na temat roznych wozkow i pod wzgledem cenowym i opcji jakie on dostarcza najbardziej mi pasuje :)
 
Do góry