reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Okazje, promocje, przeceny

reklama
W NETTO od czwartku 28 lipca mają być w promocji:

- deserki Gerber - 3 szt po 130g za 5,49zł (wychodzi po 1,83zł za słoiczek)
- dania Gerber - 2szt po 190g za 6,49 zł (nie wiem czy to tanio bo nie kupuję obiadków)
- soki Gerber - 4 szt po 300ml za 10,99zł
- mleko Junior Nestle - 2 szt po 350g za 23,99zł

a do kiedy ta promocja???
Gazetka jest od 14 lipca i zazwyczaj promocja trwa 2 tygodnie także pewnie do środy 27 lipca a od czwartku lub piątku będzie już nowa gazetka
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Jakbyście chciały wygrać zgrzewkę mleka modyfikowanego to tu jest konkurs: Wakacje maluszka z „Mamo, rosnę!” - Artykuły rodzinne - *-spam-*
 
hej kobietki mam pytanko do tych co sa w streetcom jak dostajecie paczke co co potem trzeba zrobic? bo ja dzis dostalam meila ze w tygodniu bedzie u mnie kurier z paczka z gerbera :-) chyba niebede musiala placic za przesylke czy cos???
 
Zabka kurierowi nic nie płacisz za paczkę. Później tylko musisz składac raporty z rozmów z mamai nt. mleka Gerber.
 
reklama
Jak komuś dajesz próbkę, to możesz od razu o maila poprosić, bo po zakończeniu kampanii proszą o maile do osób, którym rozdałaś, żeby sami mogli sprawdzić, czy tej osobie pasował produkt.
 
Do góry