reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Okazje, promocje, przeceny

ja już tam jestem zarejestrowana
ankiety mam wypełnione
dlatego pytam , ale dzięki

chodziło mi głównie o to oświadczenie

a dostaje się jakieś potwierdzenie,że spełniłam kryteria i się zakwalifikowałam?
 
reklama
ja już tam jestem zarejestrowana
ankiety mam wypełnione
dlatego pytam , ale dzięki

chodziło mi głównie o to oświadczenie

a dostaje się jakieś potwierdzenie,że spełniłam kryteria i się zakwalifikowałam?

Tak dostajesz potwierdzenie na maila że się zakwalifikowałaś a później że wysyłają Ci paczkę. Ogólnie większość informacji dotyczących kampanii powinnaś dostawać na maila.
 
claudia tylko z tym zakwalifikowaniem to nie jest tak raz, dwa....mi się udalo jak się tylko zapisalam ale moja koleżanka jest tam już długo długo i dopiero teraz dostała pierwsze rzeczy do testowania...
 
a nie wiecie czego będzie dotyczyć ta kampania Gerber?

o ile pamietam to melko modyfikowane


claudia oswiadczenie tak naprawde potrzebne jest do testowania alkoholi i papierosow bo bez wyslalnia go testujesz cala reszte

============
wlasnie przyszla paczka z hippa :-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry