)
reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • O tym, dlaczego warto robić usg w ciąży? O pani, która nieoczekiwanie dowiedziała się, że zostanie mamą bliźniąt. O tym co wspólnego ma żel do usg z dźwiękiem rozmawiam z dr Filipem Dąbrowskim. Obejrzyj, bo rozwiewamy wątpliwości

    Opowiedz, jak to jest zobaczyć pierwszy raz maleństwo w brzuszku. Dziękuję Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Okno życia we wrocławiu

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.

Felidae

Mama_Misia
Dołączył(a)
30 Lipiec 2007
Postów
3 135
Miasto
Wrocław
Rozwiązania
0
Wrocławskie „Okno Życia” znajduje się w budynku Kongregacji Sióstr Miłosierdzia Św. Karola Boromeusza we Wrocławiu przy ul. Rydygiera 22-28.

„Okno Życia” to dostępne z zewnątrz miejsce (ogrzewane i wentylowane), w którym można pozostawić bezpiecznie dziecko. Otwarcie okna uruchamia sygnalizację, która w dyskretny sposób zawiadamia siostry zakonne o pozostawieniu dziecka. Maluchowi natychmiast zapewniona zostaje opieka medyczna. Rozpoczyna się również proces adopcyjny dziecka.

„Okno Życia” – to specjalnie przygotowane miejsce, gdzie matki, które nie chcą lub nie mogą zaopiekować się swoim nowonarodzonym dzieckiem, będą mogły anonimowo zostawić dziecko, nie narażając go na niebezpieczeństwo. Jednocześnie takie postępowanie gwarantuje unikniecie odpowiedzialności karnej osobie pozostawiającej dziecko, ponieważ nie następuje wówczas porzucenie dziecka, rozumiane jako oddalenie się bez zapewnienia opieki ze strony innych osób lub instytucji.
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

Instakonkurs! Świętuj z Befado urodzinowy koniec wakacji!

Zgłoszenia przyjmujemy do 15/09/2019

Konkurs

Wygraj zestawy od Pampers! Konkurs fotograficzny - To już umiem!

Zgłoszenia przyjmujemy do 24/09/2019

Konkurs

Konkurs: Mój czas na sok, moja chwila na sok

Zgłoszenia przyjmujemy do 22/09/2019

Nowe pytania

Do góry