• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

okolice Jeleniej Góry..

Kochany Franiu, w dniu Twoich 2 urodzinek życzymy Ci wszystkiego co najlepsze. Przede wszystkim dużo zdrówka i siły na pokonywanie wszystkich trudów rehabilitacji. Jesteś dzielny chłopiec i my to wszyscy wiemy, buziaki!
 
reklama
Aga chyba nie zdajesz sobie nawet sprawy z tego że Twój syn-każdy jego postęp, każdy filmik i zdjęcie wywołuje uśmiech na twarzy każdej z nas;)!
Niech zawsze tak będzie;)

Zdrówka przede wszystkim i niekończącej się miłości i sympatii wkoło ;)
Jesteś naprawdę dzielny FRANEK;)
;-)
 
Kochany Franiu! Życzę Ci tego żebyś zawsze tak zarażał wszystkich swoim niesamowitym uśmiechem, żebyś spotykał na swojej drodze tylko takich ludzi jak Twoja mama :-) i żebyś spełniał swoje, nawet najbardziej niezwykłe marzenia!!!! sto lat, sto lat!!!


 
dziękuje, dziękuję, dziękuję, dziękuję, dziękuję, dziękuję, dziękuję, dziękuję, dziękuję, dziękuję, dziękuję, dziękuję, dziękuję, dziękuję, dziękuję, dziękuję, dziękuję.:-)
 
w.gif
s.gif
z.gif
y.gif
s.gif
t.gif
k.gif
i.gif
e.gif
g.gif
o.gif
empty.gif
empty.gif
empty.gif
empty.gif
n.gif
a.gif
j.gif
l.gif
p.gif
e.gif
s.gif
z.gif
e.gif
g.gif
o.gif
empty.gif
empty.gif
empty.gif
f.gif
r.gif
a.gif
n.gif
i.gif
u.gif
empty.gif
empty.gif
empty.gif
d.gif
u.gif
z.gif
o.gif
empty.gif
z.gif
d.gif
r.gif
o.gif
w.gif
k.gif
a.gif
empty.gif
i.gif
empty.gif
u.gif
s.gif
m.gif
i.gif
e.gif
c.gif
h.gif
u.gif
empty.gif
n.gif
a.gif
empty.gif
t.gif
w.gif
a.gif
r.gif
z.gif
y.gif
empty.gif
 
reklama

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry