reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

okolice Jeleniej Góry..

reklama
A Wy wieie, ze iągle stąd jestem?
Mimo wszystko!

I nieh któras spróbuje zaprotestowa! No:)

Aniu, w nast weekend Radek do was podjedzie, dzis się nie wyrobiliśmy

Buziaki, dziewzynki:)

Ps. natka aly zas pije tylko z 'Waszego' kubka:)
 
Hej
Franiowa, spoko;-) Nawet Ci pisałam sms, żebyście już dziś dali spokój:-) Dobrze, że już na miejscu, mimo przeciwności.
Holly, właśnie miałam pisać, że zaśnie szybko, a tu info na fb, że to już:)
U nas Babcia wyjechała:((( Teraz będzie jazda bez trzymanki, bo o 15 powrót z przedszkola, a o 17 kolacje w hotelu.
Maja będzie "pomagała":)
Ale jutro jeszcze wolne i do zoo jedziemy, bo Bąbel od 2 miesięcy Karkonoszy nie opuszczał:)
 
Opolanki????? Foch ;-)

No, Leo odwieziony - spał ładnie, tradycyjnie mamę obudził ciosem z butli w głowę - ostatnio to norma, a um nie normą jest rozwalona przez to wara :cool:

Teraz mam trochę zajęć bo dorabiam przy organizacji Mistrzostw Polski Dziennikarzy u nas na Kolorowej... Nota bene 8 lat temu na tyc samych zawodach poznaliśmy się z Rafałem :sad::sad::sad::sad:
 
reklama
Dzien dobry
no i dzis ruszam na zakupy, zrobiłam porządki w szafie Młodego i brakuje kilku rzeczy. No ale priorytet to kurtka jesienna więc lecę szukać.

Roseann czy w ZGorzelcu w h&m jest dział dziecięcy?? Byłam tam dwa razy ale szczerze nie pamietam.

Edit: przymierzam się do kupna kombinezonu dla Młodego, 2 częściowy i chciałabym zeby był jeszcze na przyszły rok. Jakie rozm kupić?? Ile maja Wasze dzieci wzrostu mając 2 lata? Mlody jest dość niski więc nie chce przesadzić z rozmierem.
 
Ostatnia edycja:
Do góry