reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Okrągły brzuszek

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
hehe u nas dokladnie to samo...niby fajnie maja ci nasi mezczyzni a jednak nie :)
 
reklama
O0 O0 no tak musze sie tez przyznac , ze ledwo co spodnie dopinam, a jesli to uczynie to mnie zaczyna mdlic od scisnietego brzuszka],, nie przytylam, ale niestety dlaego ze mam nudnosci jak za duzo jem,, musze jesc polowe tego co zwylke i na3 raty;/,, zlosci mnie to okropnie;/ktos mi powiedzial , ze jest szkodliwym sciskanie brzucha, mam nadzieje ze to nie jest złe jak w3 miechu sie wciskam w rzeczy nie?? buzka wszystkim
 
Ja niestety też mam już problemy z rzeczami.... generalnie nie przytyłam, ale brzuszek mam o wiele większy no i piersi, a co za tym idzie... W nie wszystko już się mogę zmieścic :(
Ale cieszę się z jednego, ze nie jestem sama i widze że większość z nas ma już te problemy.
 
a moze zalozymy galerie kwietniowo/majowych brzuszkow ?? jest naj tak malutko wiec dlatego jeden watek?
 
No dziewczyny, jak tam brzuszki???
Mój troszkę się znów powiększył, na szczęście tylk brzuszek. Zauważyłam, że schudłam 1 kg. - u mnie to nienormalne, gdyż mam skłonności do tycia. A tak ogólnie to całkiem fajnie, tylko muszę już troszkę zwolnić, ponieważ męczę się szybciej.
 
Ja niestety od początku zauważyłam spory przypływ w pasie, ale to z powodu regularnego jedzenia (wcześniej tylko śniadanie i obiado-kolacja o 20), a teraz musiałam trochę zmienić nawyki żywieniowe. Ubrania już się na mnie nie nadają zaczynając od biustonoszy na spodniach kończąc, a brzuszek ciążowy dopiero zaczyna sie powolutku ujawniać - ale na dole. Martwi mnie tylko, że powiększam swoją objętość pomimo utraty wagi - już 3 kg, a nudności nie mam i nie miałam.
 
Oj rośnie brzuch, rośnie... A to nie bliźniaki ;) Ja też zmieniłam nawyki, juz nie ma kawki na śniadanie, a potem długo, długo nic. Teraz pilnuję, żeby między posiłkami nie było zbyt długich przerw i w ogóle staram się nie doprowadzać siebie do uczucia głodu, bo ponoć dzieciaczek czuje go dużo wcześniej. Aż się boję co to będzie później?!
 
TAk, dzidzia czuje wcześniej i bryka koziołki czyli puka do mamusi, żeby nakarmiła - dobrze że jeszcze nie krzyczy.
http://lilypie.com]
.png
[/url]
 
reklama
Witam serdecznie!!!Mój rozmiar spodnie tez juz nieco wiekszy i jestem troche zaskoczona ze tak szybko,bo w pierwszej ciązy kupowalam wieksze spodnie pod koniec czwartego miesiaca!!!pozdrawiam!!!
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry