reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Okrągły brzuszek

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Dori nie przejmuj sie ja juz koncze 14 tydz a od poczatku ciazy "ubyło" mnie na wadze 3 kg - i tak do tej pory chociaz brzuszek juz widac z daleka. Dzis sie wazylam i chyba 0,5 kg mi przybylo (chyba ze to tylko sniadanie).
Lek powiedziala zeby sie nie przejmowac na razie utrata wagi bo dzidzius sie rozwija prawidlowo.
Ja sobie jeszcze tlumacze to tak: 3 lata przed ciaza przybralam jakies 6 kg i teraz wykozystuje zapasy :laugh:
 
reklama
U mnie brzuszek już nie jest okrągły tylko całkiem spory - jak byłam w ciąży z Wiwi to miałam taki dopiero w szóstym miesiącu!!!
Mąż się śmieje i podgląda mnie w kąpieli twierdząc, że jestem seksowna.

 
Hejka!
Podarowałam sobie odrobinę luxusu i mój brzusio zaczęłam nawilżać oliwką w żelu Johnson Babyz rumiankiem. Mmmmmm co za uczucie. Małżonek też nie może się nadziwić kształtem, wielkością, podoba mu się wiila naszego maleństwa.
PA!
 
wczoraj byłam na uczelni i "poplotkowałam" sobie z koleżanka (mam tylko jedna w grupie, ale to taki kierunek studiów) powiedziała, że już dwa tygodnie temu coś zauważyła :) dziwne ja tam nic nie widze ;) znaczy podczas dnia w ciuszkach nic nie widze, zato wieczorem widać ładny bębenek - wtedy też dzidzia najwięcej buszuje :laugh:
 
Oj jo joj!Niektórzy pytaja się czy będą bliżniaki:)A mamy szansę, bo mój teść jest od bliżniaków i w mojej rodzinie też były gdzieś w babcinym pokoleniu bliżniaki. Hm... było by za 1 razem:) Jednak bliżnaiczą ciążę już by stwierdzono, prawda?
Buźki!
 
U mnie widać brzuszek :)
Wieczorem to jest balonik a nie brzuszek i wogóle mimo iż nie jem za dwoje to przytyłam i czuje się jak napompowany balonik :)
Chyba do naszej galerii najwyższy czas zacząć dołączać nasze brzuszki, co Wy na to babulki?? :)
Ja mam mieć zrobioną sesję przez męża :)
 
U mnie też już troche widać :laugh:
A najbardziej podoba mi się to, że w końcu nie musze wciągać brzucha ;)
A mąż mi cyka zdjęcia, ale one do galerii sie raczej nie nadają ;)

Joaśka
 
Joasiu to musi małżonek cykąć coś co sie bedzie nadawać ;)
Ja postaram się swoje jak najszybciej wstawić :)
 
reklama
U mnie brzusio tez juz widoczny, musze w koncu jakies zdjecia zalaczyc do galerii - brzusia i dzidziusia, moze wieczorkiem mi sie uda.
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry