reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Okrągły brzuszek

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Dawajcie te brzusie, jestem ciekawa czy to tylko ja mam taki balon!!! Mojego niestety nie zobaczycie, bo nie mam aparatu cyfrowego, mam nadzieję, że mi wybaczycie a w pracy nie będę prosić kolegi o zrobienie mi negliżowej fotki. Ha ha ha.

 
reklama
Asiu pożycz sam aparat (jeżeli to mozliwe) mąż Ci zrobi. Tylko pamiętaj żeby wziąć kabelek od tego aparatu, aby to zdjęcie ściągnąć na swój komputer:) w razie co oferujemy pomoc techniczną:)
Mierzę sobie brzusio rano 98 cm a wieczore 105 i tak juz mniej więcej od tygodnia:)
Nie wiem czy to dużo czy mało?
Wczoraj ubrałam taki sweterek rudy z włoskami (cieplusi) i wyglądałam jak pani Misiowa, autentycznie!
 
Asiu to chociaz popros kolege zeby Ci zrobil zdjecie w ubranku ;) My tam i tak bedziemy wiedziec ile jest tego ubranka a ile " "cialka" :laugh:
 
ja tez sie dawno nie mierzylam w pasie - ale pewnie niewiele sie zmienilo skoro mieszcze sie we wszystkie swoje ciuszki :)
 
Wlasnie sie zmierzylam w pasie i mam 90 cm, czyli przybylo mi jakies 15 cm. W zadne ciuszki sprzed ciazy sie nie mieszcze
 
u mnie jest 80cm czyli niecałe 15 więcej, chodź pod czas dzisiejszej "akcji" ;) pani doktor powiedziała, że jeszzcze maleńki brzuszek i dopiero teraz zacznie rosnąć :)
no to co.. trzeba te zdjęcia zacząć pstrykać, żebyśmy później miały porównanie..
 
ja pstryken jak juz bedzie cos widac - czyli pewnie jeszcze kilka tygodni :)
za to czasami ogladam sobie zdjecia z pierwszej ciazy :)
 
Hej Dziewczyny!

Aż z ciekawości też sprawdziłam ile mam w pasie - 72 cm, czyli jakies 8 cm więcej niż normalnie.
Postaram sie na dniach naciągnąć menszusia na sesyjkę to wyślę zdjątka :)
 
reklama
to ja sie chwale, fotka taka a nie inna bo nie miał akurat kto zrobic ;) ale widać, że już coś tam odstaje :)

brzusio16tyg.jpg
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry