reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Okres a ciaza

joasia29

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
3 Luty 2018
Postów
67
Hej dziewczyny. Potrzebuje rady .
Dostałam okres 29 stycznia a powinnam 2 lutego . 31 stycznia zrobilo mi sie slabo mialam mldosci bol glowy odruchy wymiotne. W dzien dostania miesiaczki plamilam na brazowo a dzisiaj krwawie niemal na czarno . ciagle bol glowy i zawroty . mam typowe obiawy na ciaze.
Nigdy nie mialam tak podczas miesiaczki .
Dodam do tego ze kochalam sie z mezem w dni plodne i owulacje .
Czy moge byc w ciazy ?

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Hej dziewczyny. Potrzebuje rady .
Dostałam okres 29 stycznia a powinnam 2 lutego . 31 stycznia zrobilo mi sie slabo mialam mldosci bol glowy odruchy wymiotne. W dzien dostania miesiaczki plamilam na brazowo a dzisiaj krwawie niemal na czarno . ciagle bol glowy i zawroty . mam typowe obiawy na ciaze.
Nigdy nie mialam tak podczas miesiaczki .
Dodam do tego ze kochalam sie z mezem w dni plodne i owulacje .
Czy moge byc w ciazy ?

Napisane na



A robiłaś test moze? Jeśli nie to może spróbuj test zrobić jak wyjdzie pozytywny to na nic nieczekaj tylko na IP tam dadzą Ci progresteron bo plamienia pewnie z jego niedoboru i zbadaja Ci bete ..
 
Ale jest mozliwe zeby miec okres i byc w ciazy ? Poerwszy raz tak mi sie zrobilo podczas miesiaczki

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dodam ze mam jescze bol podbrzusza i nigdy nie mialam okresu 6 dni i nie zapowiada sie zeby sie skonczyl

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ale jest mozliwe zeby miec okres i byc w ciazy ? Poerwszy raz tak mi sie zrobilo podczas miesiaczki

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom


Masz plamienia nie okres to taka różnica z lekka :) czasami kobiety mają "okresy "do któregoś miesiąca i nawet się niedomyslaja że w niej są . Także jak najbardziej jest to możliwe . Zrób test i jak wyjdzie pozytywny to zmykaj z mężem na IP bo możliwe, że ten "okres "teraz to jakieś resztki starej krwi co akurat nie jest niczym szkodliwym a może tez się okazać , że potrzebujesz hormonów żeby ciąża dalej się rozwijała :). Także do dzieła i daj znac po teście:)
 
Dodam ze mam jescze bol podbrzusza i nigdy nie mialam okresu 6 dni i nie zapowiada sie zeby sie skonczyl

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom


Bóle podbrzusza są też jednym z objawów ciazy bo macica się rozciąga :) dopóki nie zrobisz testu to nie jesteśmy w stanie Ci tutaj odpowiedzieć czy to ciąża:)
 
Ale bym sie cieszyla zeby faktycznie okazalo sie ze jestem w ciazy .

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Powiem ze w pierwszej ciazy pierwszym obiawem byl bol podbrzusza i brak miesiaczki . a teraz od 3 dni jest odwrotnie wszystkie inne obiawy i pseldo miesiaczka

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ale bym sie cieszyla zeby faktycznie okazalo sie ze jestem w ciazy .

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom


No to zmykaj do apteki po test najlepiej kup dwa różnej firmy i jak tylko pojawi się druga nawet delikatna to zbieraj się na izbę i nie czekaj na nic :) trzymam kciuki i czekam na informacje
 
Do góry