reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Okres a ciaza

reklama
Dziewczyny mam do lekarza dzisiaj na 16. Bedzie wszystko wiadomo . dzis jest 8 dzien jak jeszcze mam psełdo miesiaczke ( dzis jeszcze plamie ). To juz jest chore zeby tak dlugo trwala

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Powodzenia. Chociaż tak czy inaczej dla mnie to po prostu ciaza była zbyt słaba żeby się utrzymać i stąd to krwawienie.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Okaze sie . bedzie mi cholernie przykro jesli sie okaze ze poronilam. Ale obym sie mylila.

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Okaze sie . bedzie mi cholernie przykro jesli sie okaze ze poronilam. Ale obym sie mylila.

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
Może w ogóle w ciąży nie byłaś.. jak dla.mnie to już się tego nie dowiesz bo nawet jeśli teraz bylabys w ciąży to i tak za wcześnie żeby na usg coś wyszło..No A testu w końcu nie zrobiłaś..
 
Tak wiem ze to dziwnie wyglada ze testu nie zrobilam . ze wzgledow osobistych nie zrobilam

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Widze ze teraz temamt idzie w stone kasy a nie mojego pytania . chcialam wiedziec czy wy tez tak mialyscie a nie czy macie piniadze

Napisane na LG-D620 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Niestety jestem tego samego zdania co dziewczyny wyzej.. jak ktoś nie ma kasy na test to z czego chce dziecko utrzymać.. No ale nie mój cyrk nie moje małpy. Dla mnie sprawa wygląda jasno ;)
 
Do góry