reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Okres a karmienie piersią.

Duch

Zaangażowana w BB
Dołączył(a)
11 Lipiec 2019
Postów
109
Witajcie
Mam nietypowe pytanie. Jestem po kryzysie laktacyjny i dostałam okres czy istnieje możliwość że jak wróciłam do normalnego stylu karmienia piersią to czy okres zatrzyma się z powrotem. Chodzi mi o to dlatego, że moje dwa pierwsze dni okresu to jestem kłębkiem nerwów i boję się że znowu dopadnie mnie kryzys laktacyjny. A nie chciałabym przechodzić na mm dla 2,5 miesięcznego malucha z tak błahego powodu. A drugie pytanie to czy są jakieś środki na zatrzymanie okresu w trakcie karmienia piersią?
 
reklama
reklama
Do góry