reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Mamy prawie 500 zgłoszeń! Prosimy o więcej! Wiem, że nie jest najłatwiejsza, ale obiecuję, że zrobimy wszystko, żeby spełnić wasze oczekiwania. Im więcej nam dacie info, tym więcej będziemy mogli zrobić. A ja dziękuję i jeszcze raz dziękuję :) Wypełnij ankietę, proszę. aniaslu - kliknij

Nowa aplikacja do forum na smartfony

Ufff. Długo to trwało, ale wreszcie możemy Wam pokazać nową wersję aplikacji na smartfony. Nie jest jeszcze idealna, ale Wasze uwagi pomogą nam doprowadzić ją do perfekcji. Linki i miejsce do wysyłania uwag - w tym wątku.

reklama

Okres,beta ujemna a ciąża

Ania20719

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
Witam okres mam co miesiąc regularnie w ta sobotę co była robiłam betę hcg wynik <2.0 Czy mogę być w ciąży??

reklama

Angel12

Zaangażowana w BB
Rozwiązania
0
Ja miałam betę <3 i nie byłam.Pozdrawiam

Fado123

Rozwiązania
3
A @ Ci się spóźnia , bo taka beta raczej ewidentnie świadczy o braku ciąży ,chyba że jest zbyt wcześnie wykonana

Aguu

Rozwiązania
5
narazie mi sie jeszcze niespoznia jeszcze 4 dni ale zle sie czuje
Zależy ile czasu minęło od owulacji i współżycia. Jest możliwość ze jeszcze nie było zagniezdzenua więc beta ujemna. Albo po prostu brak ciąży. Złe samopoczucie może być z wielu powodów.

Ania20719

Rozwiązania
0
Zależy ile czasu minęło od owulacji i współżycia. Jest możliwość ze jeszcze nie było zagniezdzenua więc beta ujemna. Albo po prostu brak ciąży. Złe samopoczucie może być z wielu powodów.

a może byc tak ze beta niewykryje ciąży??

Aguu

Rozwiązania
5
To zalezy ile dni po. W dniu zagniezdzenie zaczyna sie wytwazac. Co 48h podwajac. Wiec jesli od razu to moze byc jeszcze ujemna ale potem zdecydowanie wykryje.

reklama

Ania20719

Rozwiązania
0
To zalezy ile dni po. W dniu zagniezdzenie zaczyna sie wytwazac. Co 48h podwajac. Wiec jesli od razu to moze byc jeszcze ujemna ale potem zdecydowanie wykryje.

A znasz kogoś kto był w ciąży i beta wychodzila mu ujemna??

Do góry