reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Okres czy ciaza?

Dołączył(a)
12 Czerwiec 2014
Postów
11
Dziewczyny 6 skonczyl mi sie okres (byl inny niz zawsze bo bardzo skapy) potem pare dni bolalo mnie podbrzusze, teraz bola mnie sutki przy dotknieciu tak jakby ktos wbijal mi igly, dodam ze test robilam i negatywny wyszedl, do tego caly czas mam dziwne uczucie w podbrzuszu takie obciążenie, ciągnie cie, okres mam miec za dwa tyg ale zastanawiam się czy nie isc szybciej do gin,doradzcie co robić
 
reklama
Ja bym zrobila bete z krwi dla pewności i do gin bo skapy okres jeżeli wcześniej miałaś obfite może być oznaką różnych dolegliwości a nie tylko ciąży.
 
Jal byl skąpy okres i po tym zrobiłaś test i negatywny to ciąży nie ma.
Jak Cię to męczy to zrób bete.
Moze to na owulacje objawy???
I tak jak napisała Kinga powodów może byc duzo.
Ja bym obstawiala owulacje.
Zrob sobie test owu.
 
Moze to byc owulacja, jesli Cie zastanawia to glebiej to moze idz zrob bete z krwi, ona da jasny obraz do tej sytuacji :) a co do okresu, jeden moze byc slabszy, drugi mocniejszy
 
Wydaje mi.sie ze dni plodnych nie bylo bo nie zauwazylam sluzu jaki zawsze mialam, do tego bole podbrzusza dalej sa poczekam do @ ma byc za 9 dni
 
Sluz nie jest żadnym wyznacznikiem ja raz miałam raz nie.
W miesiącu którym zaszłam w ogóle nie miałam juz sobie wkrecalam ze cos nie tak ze owu nie ma a okazalo się ze jestem w ciąży.
Dziewczyny na staraczkach tez nie miały śluzu i zaszły;)
 
Do góry