reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Okres czy krawienie?

dombor2301

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
6 Maj 2022
Postów
55
Cześć dziewczyny, staramy się z mężem od 5 miesięcy o dziecko. Okres wypadał mi na dzisiaj, nigdy nie zdarzało mi się dostać wcześniej gdyż mam bardzo regularne obfite miesiączki i już kilka dni przed boli brzuch i plecy na które nie mogę wytrzymać. W środę w pracy zaczął mnie kuć brzuch, poszłam do toalety i na bieliźnie miałam lekkie plamki. Dzisiaj już krawienie ustało zostały plamki "kawa z mlekiem". Piersi zrobiły się wielkie, Odczuwam lekkie mdłości. Zrobiłam dzisiaj test, ale negatywny wyszedł, czułość 25mlu. Czy powinnam powtórzyć? Dzisiaj jest drugi dzień krawienia i tak jak mówie już wygasa.
 
reklama
Poczekaj 2 dni i zrob test o czułości 10 :) 😀 ja w obu ciążach w terminie miesiączki miałam plamienie...dopiero po kilku dniach i ustaniu plamienia na teście zobaczyłam 2 kreski. Trzymam kciuki @
 
Ja też myślałam, że powoli dostaje okresu, a to było plamienie (czy implantacyjne to nie wiem). Zaczęło się w piątek, a w niedzielę rano miałam dwie kreski na teście o czułości 10. 25 mogłaby jeszcze nie wyjść.
 
Zrób test jak wyżej dziewczyny radzą ale napiszę Ci jedna bardzo ważna rzecz... To, że zawsze miałaś co do dnia/minuty i nawet sekundy tak samo okres nie znaczy, że się nie spozni kiedyś. Na to wpływa tyle czynników, że głowa mała...nie jesteśmy zaprogramowanymi maszynami i kiedyś jakiś 'odchyl' się zdarzy w intensywności również. Nie chcę abyś się zawiodła, bo jeśli nawet ktoś tak miał to nic dla Ciebie nie znaczy.

Trzymam kciuki jednak za pozytywne wieści :)
 
Ja raczejW sensie masz drugi dzień krwawienia czy plemienia?
Zrób test jak wyżej dziewczyny radzą ale napiszę Ci jedna bardzo ważna rzecz... To, że zawsze miałaś co do dnia/minuty i nawet sekundy tak samo okres nie znaczy, że się nie spozni kiedyś. Na to wpływa tyle czynników, że głowa mała...nie jesteśmy zaprogramowanymi maszynami i kiedyś jakiś 'odchyl' się zdarzy w intensywności również. Nie chcę abyś się zawiodła, bo jeśli nawet ktoś tak miał to nic dla Ciebie nie znaczy.

Trzymam kciuki jednak za pozytywne wieści :)
Wlasnie ja jestem negatywnie nastawiona z powodu czasu starania i wysokiego TSH mojego co może być przyczyną problemów z zajściem. Mam nadzieję, xe w końcu się uda! :))
właśnie plamienia, nie nazwałabym tego krawiewieniem. Stąd moje pytanie.
 
właśnie plamienia, nie nazwałabym tego krawiewieniem. Stąd moje pytanie.
czas Waszych starań to dopiero 5 miesięcy, spokojnie. Do roku zdrowa para ma czas... Wiem jak to brzmi, sama się starałam prawie rok ale się udało. W każdym cyklu to jest tylko 30%szans...
 
czas Waszych starań to dopiero 5 miesięcy, spokojnie. Do roku zdrowa para ma czas... Wiem jak to brzmi, sama się starałam prawie rok ale się udało. W każdym cyklu to jest tylko 30%szans...
Uważam jednak, że warto zrobić sobie podstawowe badania diagnostyczne. Po co tracić rok, żeby dowiedzieć się, że niepowodzenia spowodowane są pierdołą, którą łatwo można skorygować. Nie mówię o laparoskopiach, czy innych inwazyjnych badaniach, ale pobranie krwi to nic takiego.
 
reklama
Uważam jednak, że warto zrobić sobie podstawowe badania diagnostyczne. Po co tracić rok, żeby dowiedzieć się, że niepowodzenia spowodowane są pierdołą, którą łatwo można skorygować. Nie mówię o laparoskopiach, czy innych inwazyjnych badaniach, ale pobranie krwi to nic takiego.
oooo tak, to ja też robiłam, fakt. Wszystkie hormony i co tam jeszcze po kolei zaleciła ginekolog.
 
reklama
Do góry