reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Okres czy plamienie implantacyjne?

L

ladziamenka

Gość
11.07 miałam stosunek to był 1 dzien okresu. 4.08 dostałam kolejny chociaz nie wiem czy to to? Trwał 5 dni 4 dni nawet obficie i 1 dzien plamienia, pojawiły sie skrzepy nawet w 4 dniu dosyc ich bylo sporo (niewiem czy to wyklucza juz plamienie), miałam też ból podbrzusza w 1 dniu jak zawsze . Zdaje mi się że miałam mniej wiecej podobny do innych chociaż sama niewiem sama już głupieję bo sporo naczytałam się na ten temat i sie boję ponieważ nie planujemy jeszcze dzieci. Waszym zdaniem to okres czy plamienie? I czy skrzepy wykluczają plamienie?
 
reklama
Zastanawiam się nad tym jak u Ciebie wygląda normalny okres skoro nie wiesz czy 5cio dniowe obfite krwawienie to był okres?
Moim zdaniem to w 100% był okres.
Nie wiem co i gdzie czytałaś na temat plamienia implantacyjnego ale polecam artykuł poniżej i wizytę u ginekologa celem doboru najlepszej dla Ciebie metody antykoncepcyjnej.
 
Cześć dziewczyny, może któraś z was mi doradzi🙇🏼‍♀️ okres powinnam dostać 21.08 i zazwyczaj mi się spóźnia kilka dni a wczoraj (18.08) dostałam jakby okres ale wyglada to trochę inaczej😅 rano ćwiczyłam i dopiero jak skończyłam to delikatnie zaczął mnie bolec brzuch jak na okres ale słabo i tez przy siusianiu pojawiło się kilka kropel krwi. później już brzuch mnie nie bolał co przy okresie jest dziwne bo u mnie bez tabletki się nie obejdzie tak boli😅 później przez cały dzień tylko przy siusianiu było średnio 10 kropel krwi ale skrzepów tam nie widziałam. Czy to może być plamienie implantacyjne? nigdy takiej sytuacji nie miałam..
 
Cześć dziewczyny, może któraś z was mi doradzi🙇🏼‍♀️ okres powinnam dostać 21.08 i zazwyczaj mi się spóźnia kilka dni a wczoraj (18.08) dostałam jakby okres ale wyglada to trochę inaczej😅 rano ćwiczyłam i dopiero jak skończyłam to delikatnie zaczął mnie bolec brzuch jak na okres ale słabo i tez przy siusianiu pojawiło się kilka kropel krwi. później już brzuch mnie nie bolał co przy okresie jest dziwne bo u mnie bez tabletki się nie obejdzie tak boli😅 później przez cały dzień tylko przy siusianiu było średnio 10 kropel krwi ale skrzepów tam nie widziałam. Czy to może być plamienie implantacyjne? nigdy takiej sytuacji nie miałam..
Może się okres rozkreca, teraz przy takiej pogodzie ,i ćwiczeniach może się przesunąć, może być zupełnie inny , a może to i plamienie , zrób w dniu spodziewanej @ test i się okaże
 
Dzisiaj tego krawienia jest mniej niż wczoraj i mam wrazenie ze to po prostu zabarwiony krwią śluz bo jest to tylko przy oddawaniu moczu a tak to wszędzie sucho co przy normalnym okresie jest niemożliwe jak na drugi dzień😅 zrobię dzisiaj test i zobaczymy co wyjdzie✌
 
reklama
Dzisiaj tego krawienia jest mniej niż wczoraj i mam wrazenie ze to po prostu zabarwiony krwią śluz bo jest to tylko przy oddawaniu moczu a tak to wszędzie sucho co przy normalnym okresie jest niemożliwe jak na drugi dzień😅 zrobię dzisiaj test i zobaczymy co wyjdzie✌
Jeżeli nawet to by było plamienie implantacyjne, to test dzisiaj nic Ci nie pokaże
 
reklama
Do góry