reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Okres i ciaza?

adka696

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
8 Luty 2016
Postów
32
Hej. Mam problem. Bo juz sama nie wiem czy mozliwa jest ciaza pomimo krwawienia. Staramy sie o dziecko. Robilam testy juz przed dniem spodziewanej miesiączki i byly one negatywne. Az do momentu kiedy dwa dni przed terminem @ dostalam okres. Tylko, ze byl on inny niz zwykle. Trwal trzy dni, gdzie u mnie zazwyczaj bylo to 5/6 dni. Przy czym nie czułam boli miesiaczkowych jak zwykle to bylo podczas okresu. I jeden dzien doslownie mialam mocniejsze krwawienie. Dzis plamienie sie skonczylo. Boli piersi tez nie mialam przed miesiaczka, gdzie w kazdym cyklu juz tydzien przed byly nabrzmiale i bolesne. Jedynie przy dotyku bola mnie nadal po bokach. Dodatkowo skonczyl sie ten dziwny okres a zaczely sie bole podbrzusza. Zrobilam test. Wyszyly dwie kreski. To bylo w poludnie. Teraz zrobilam kolejny czuly test i nie ma sladu po drugiej kresce. Szczerze to zglupialam. Załączam zdjecie tego pozytywnego testu
 

Załączniki

  • Screenshot_20220805-223008-365.png
    Screenshot_20220805-223008-365.png
    102,3 KB · Wyświetleń: 595
reklama
Zrób jutro z rana, być może to krwawienie a późniejszy test (mocz) był rozcieńczony - zbyt dużo piłaś. Albo beta HCG z krwi
 
Kreska jest wyraźna, więc nie wiem czy tak szybko beta by spadła. Zwłaszcza, że pinki raczej słabo się wybarwiają. Może faktycznie mocz był rozcieńczony. Na twoim miejscu poszłabym na betę hcg z krwi i powtórzyła badanie po 48h. Zbadałabym również progesteron. Jeśli będzie zły przyrost i niski progesteron, to skontaktowałabym się z ginekologiem
 
Na tym z wieczora cos sie pokazuje ale po czasie. Ja oszaleje do poniedziałku chyba😂 w oczekiwaniu na bete
 

Załączniki

  • Screenshot_20220805-232456.png
    Screenshot_20220805-232456.png
    329,3 KB · Wyświetleń: 237
ten drugi test raczej zalany. Jak wyzej- tylko beta ci powie prawde. A do tego czasu mozesz powtorzyc test ale najlepiej z moczu porannego :) powodzenia!
 
Moja koleżanka była w podobnej sytuacji. Przyszła do mnie z winem pewna że w ciąży nie jest bo ma testy negatywne i zaczął się okres. Wino wypiłyśmy i za tydzień okazało się że jest w ciąży. Urodziła zdrową córeczkę 🙂. Zrób betę 🙂
 
reklama
Właśnie mam taką sytuację. W 11 dniu po owulacji zmieniłam test i pozytywny. A 15 dnia po owulacji dostałam okres . Robiłam betę i beta potwierdza ciążę, dodatkowo jest przyrost ponad 143%
 
Do góry