reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

okres krótszy o 2 dni bardzo się stresujemy bo jesteśmy jeszcze za młodzi mamy po 18 lat

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Może któraś odpowie bez zbędnego chamstwa dlaczego dziewczyna po dzień dzisiejszy plami na brązowo?
Nikt wam tu na forum diagnozy nie postawi. Jesteście na tyle dorośli, by uprawiać seks to bądźcie też na tyle dorośli by wiedzieć, że my lekarzami nie jesteśmy. A nawet gdyby, to lekarz bez wywiadu i zbadania diagnozy nie postawi. Może to być wszystko i nic. Podejrzewacie ciążę, zróbcie test. I nie zasłaniaj się kwarantanną. Nie musi kupować testu osobiście. A jak na jakieś "nietypowe" dolegliwości to do lekarza po zakończeniu kwarantanny.

I tak dla jasności miesiączka jakimi cały cykl to nie jest coś co musi działać co miesiąc jak w zegarku. Reaguje na wszystko. Stres, infekcje czy leki chociażby.

Nikt z nas tu nie ma kryształowej kuli, żeby wiedzieć co jej dolega.
 
reklama
Może któraś odpowie bez zbędnego chamstwa dlaczego dziewczyna po dzień dzisiejszy plami na brązowo?
Wydaje mi się (ale tylko wydaje bo nie jestem lekarzem), że na taki stan może mieć całkiem sporo czynników, wliczając w nie stres i rozregulowanie hormonów. To się niestety czasami zdarza, jak już pisałam, można mieć super regularne cykle i nagle ni z gruszki ni z pietruszki pojawia się jakaś anomalia. Warto sprawdzić to u lekarza, jak skończycie kwarantannę. Ciąża naprawdę jest w waszym przypadku mało prawdopodobna, ale nie powiem, że można ją całkowicie wykluczyć, bo nie takie cuda się zdarzają. A brązowe plamienie w ciąży oznacza najczęściej niedobór progesteronu. Jednak to plamienie, krwawienie czy co by to nie było raczej jest po prostu okresem.
Przeczytałam tutaj na forum ogromną ilość wątków na bardzo podobne tematy, naprawdę, nietypowe krwawienia, plamienia, ot, chleb powszedni.
 
Może któraś odpowie bez zbędnego chamstwa dlaczego dziewczyna po dzień dzisiejszy plami na brązowo?
moim zdaniem nie jest w ciąży krwawienie implantacyjne występuje w małej ilości i zazwyczaj kilka dni po spóźnionej miesiączce a krwawienie to jest zwyczajny okres a cykle się zmieniają co jakiś czas, spokojnie poczekajcie i niech dziewczyna zrobi test jak się tak boicie, jednak moim zdaniem to ciąża nie jest.
 
no to chyba będzie jakiś cud wszystko wskazywało na to ze był to okres, a teraz doszedł metaliczny posmak w buzi i prawie zwymiotowała od zapachu ketchupu mimo ze nikt w domu go nie używał. Ze stresu dziewczyna nic nie je tylko około 9 kromkę chleba, nie wiem czy stres to może byc przyczyna tego posmaku
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry