reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

okres krótszy o 2 dni bardzo się stresujemy bo jesteśmy jeszcze za młodzi mamy po 18 lat

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
no to chyba będzie jakiś cud wszystko wskazywało na to ze był to okres, a teraz doszedł metaliczny posmak w buzi i prawie zwymiotowała od zapachu ketchupu mimo ze nikt w domu go nie używał. Ze stresu dziewczyna nic nie je tylko około 9 kromkę chleba, nie wiem czy stres to może byc przyczyna tego posmaku

Niepokalane poczęcie. Precedens już jest.
Ale jest dobra wiadomość, dziewczyna nie ma covid skoro ketchup jej pachnie.
 
reklama
no to chyba będzie jakiś cud wszystko wskazywało na to ze był to okres, a teraz doszedł metaliczny posmak w buzi i prawie zwymiotowała od zapachu ketchupu mimo ze nikt w domu go nie używał. Ze stresu dziewczyna nic nie je tylko około 9 kromkę chleba, nie wiem czy stres to może byc przyczyna tego posmaku
Boże chłopie, ogranijcie się! Bo to już pod jakaś kiepską komedię podchodzi. Ile osób ma ci jeszcze napisać, że wynik bety potwierdza brak ciąży? Albo żebyście zrobili test. Żal wam 10 zł? Idź do apteki, kup jej test i zostaw na wycieraczce to się może uspokoi. Tacy dorośli na seks, ale jak się pojawia problem to sobie poradzić nie potrafią. Aż strach pomyśleć, jak byście to dziecko ogarniali skoro nawet o siebie zadbać nie umiecie.
 
nie rozumiem głupich żartów skoro jest to dla nas bardzo stresująca sytuacja, po prostu proszę bez głupich żartów
 
nie rozumiem głupich żartów skoro jest to dla nas bardzo stresująca sytuacja, po prostu proszę bez głupich żartów
Już tyle padło normalnych odpowiedzi, a ty nadal dążysz temat. Jeżeli miałaby objawy od ciąży to i beta by w krwi wyszła. Radzę wam wrócić do podstawówki. Bo ani biologia u Was na dobrym poziomie, ani czytanie ze zrozumieniem.
 
Gdybyście byli tak naprawdę zestresowani to kupiłbyś 7 różnych testów ciążowych i czekał pod drzwiami dziewczyny na wynik, albo ciul zamówił te testy kurierem jak bałbyś się covida, a nie siedział na forum i debatował. Więc nie dziw się, że nam wesoło. I nie jest to ani złośliwość ani żartowanie. Po prostu takie są fakty. Ty ciągniesz tę farsę.
 
no to chyba będzie jakiś cud wszystko wskazywało na to ze był to okres, a teraz doszedł metaliczny posmak w buzi i prawie zwymiotowała od zapachu ketchupu mimo ze nikt w domu go nie używał. Ze stresu dziewczyna nic nie je tylko około 9 kromkę chleba, nie wiem czy stres to może byc przyczyna tego posmaku

Tak prawdę mówiąc to moja koleżanka miała takie objawy przy pozytywnym wyniku na covid (z tym że u niej zamiast ketchupu to był dym papierosowy). Ja przy covidzie miałam nudności, metaliczny posmak w ustach i brak apetytu. A w ciąży na pewno nie jestem 🤷‍♀️ Twoja dziewczyna miała normalny okres, inny niż zazwyczaj ale całkiem normalny. To że do tej pory co miesiąc miała wszystko identyczne to na prawdę wyjątek, mało jest takich kobiet u których każdy cykl jest taki sam. Prawdopodobieństwo tego że jest w ciąży jest znikome, nie napiszę że zerowe bo cuda się zdarzają. Podrzuć jej w jakiś sposób test, jeśli boisz się zarażenia to zostaw jej go przed drzwiami czy cokolwiek. Tylko i wyłącznie test w tej sytuacji rozwieje Wasze wątpliwości a im dłużej będziecie nad tym rozmyślać i panikować że wpadliście tym będzie gorzej - ludzka psychika jest tak skonstruowana że można sobie wmówić wszystko a ze stresu można się tylko i wyłącznie pochorować. Nikt nie oceni czy jest w ciąży czy nie dopóki SAMA nie zrobi testu ciążowego. A na przyszłość zadbajcie o lepsze zabezpieczenie skoro nie jesteście gotowi na dziecko a macie takiego pecha że dwa razy pękła Wam gumka.
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry