reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

okres krótszy o 2 dni bardzo się stresujemy bo jesteśmy jeszcze za młodzi mamy po 18 lat

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Dołączył(a)
8 Luty 2021
Postów
14
cześć mojej dziewczynie ostatni okres zaczął się 29 grudnia a skończył 5 stycznia (siódmy dzień jak zawsze skąpe brązowe plamienie). Okres dostaje zawsze od 28- do 35 dni licząc od następnego dnia rozpoczęcia się okresu. Seks uprawialiśmy dnia 26 stycznia i 28 stycznia (tydzień i 5 śni przed miesiączka wiec prawdopodobnie dni nie płodne) w oba dni pękła nam prezerwatywa. Dodam ze śluz w te dni miała biały bardzo mętny było go dużo. Nie doszedłem w niej, po pęknięciu od razu poszła sikać by jakkolwiek zapowiedź zapłodnieniu. 1 lutego około godziny 23 miała śluz zabarwiony na różowo, 2 lutego około 5 rano dostała silnego bólu brzucha w tym krzyża i normalny okres. Od 2 do 3 miała dość mocny ból brzucha. Później czasami bóle brzucha i krzyża. Dziś 7 lutego okres ustąpił. od 9 rano Leci tylko w małej ilości brązowa krew widoczna tylko przy podcieraniu po siusianiu.Czy doszło do zapłodnienia ? czy było to krwawienie implementacyjne?
 
reklama
To byl zwykly okres , to ze jest krótszy nic nie znaczy ,moja okres trwa 3 dni zawsze , wiec w ogole mnie to nie dziwi
 
Plamienie implantacyjne występuje dość rzadko, a to, co opisujesz, to najprawdopodniej po prostu okres. Menstruacja może się różnić, organizm do dość skomplikowany mechanizm a o rozchwianie hormonów wcale nie tak trudno.
 
Zawsze możecie zrobic test, natomiast myślę, że w tym przypadku lęk przed ciążą miał duży wpływ na menstruację.
 
zapomniałem dodać ze okres zazwyczaj trwał 6 dni a 7 dzień to brazowe plamienie. Dziewczyna podobno się nie stresowała wiec wątpię ze po tej stronie leży wina, dziś pojawił się ,, brązowy glutek na podpasce’’ i mocno bolą ją plecy poza tym nic. Zazwyczaj bolały ją piersi a tym razem akurat nie bolały. Może za bardzo sobie wmawiamy te symptomy aczkolwiek jesteśmy nadal przekonani ze to ciąża.
 
Dokladnie ,zróbcie test albo niech dziewczyna idzie na bete i po sprawie ,a nie oczekiwanie ze my wywrozymy czy to ciąża ..
 
reklama
zapomniałem dodać ze okres zazwyczaj trwał 6 dni a 7 dzień to brazowe plamienie. Dziewczyna podobno się nie stresowała wiec wątpię ze po tej stronie leży wina, dziś pojawił się ,, brązowy glutek na podpasce’’ i mocno bolą ją plecy poza tym nic. Zazwyczaj bolały ją piersi a tym razem akurat nie bolały. Może za bardzo sobie wmawiamy te symptomy aczkolwiek jesteśmy nadal przekonani ze to ciąża.

Po cichu gratuluje...
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry