reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Okres (krwawienie ) a ciąża?

Meliska123

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
22 Styczeń 2019
Postów
46
Witam.
Przychodzę z pytaniem o okres w ciazy.
Tak wiem, że w ciazy nie ma się okresu tylko krwawienie.
A czy jest tu ktoś, kto miał okres ( normalny ,obfity) A po tym niby okresie okazało się że jest w ciazy? I ten okres okazał się po prostu krwawieniem?
Zrobilam test w dniu miesiączki z porannego moczu I wyszła druga blada kreska , widoczna bo każdy to potwierdził że tam jest 🙂
Ale tego samego dnia dostalam okres.
I ciężko mi w to uwierzyć że to ciaza biochemiczna..
Łudze się, że ktoś tak miał jak ja.
Czy jest jakaś nadzieja ?
 
reklama
Witam.
Przychodzę z pytaniem o okres w ciazy.
Tak wiem, że w ciazy nie ma się okresu tylko krwawienie.
A czy jest tu ktoś, kto miał okres ( normalny ,obfity) A po tym niby okresie okazało się że jest w ciazy? I ten okres okazał się po prostu krwawieniem?
Zrobilam test w dniu miesiączki z porannego moczu I wyszła druga blada kreska , widoczna bo każdy to potwierdził że tam jest 🙂
Ale tego samego dnia dostalam okres.
I ciężko mi w to uwierzyć że to ciaza biochemiczna..
Łudze się, że ktoś tak miał jak ja.
Czy jest jakaś nadzieja ?
Miałam i były to 2 biochemiczne właśnie. Idz na bete
 
Ja tak miałam. Pierwszy "okres" spóźnił mi się dwa tygodnie ale byl normalny. Drugi "okres" to juz bylo bardziej plamienie ok3-4dni. Zdziwilo mnie to,ale myslalam,ze to przez moją chorobę bo juz kiedys tak mialam. Umówiłam sie do lekarza Z podejrzeniem,ze moze to ciąża lub choroba znowu daje o sobie znac ale bardziej liczylam od tego plamienia a okazało się,ze to juz 3miesiac.Do tej pory nie wiadomo skąd ten niby okres,Lekarz mówił,ze czasem tak się zdaza. Teraz jestem w 33tc.
Najlepiej zbadać bete i iść do ginekologa. Bo różnie może być. Możesz mieć tak jak ja a możesz tak jak dziewczyny powyżej. 😊
 
Nie ma się ani okresu ani krwawienia ,można mnie plamoenie ,skoro masz obfity okres to ciąży nie ma ,albo była biochemia ,tylko beta da odpowiedź, ale po co Ci to ??
Wiesz co ja miałam krwawienie identyczne jak okres - 5 dniowe, z duża ilością ciemnej krwi, skrzepami, krwią w toalecie i na podpaskach i w ciąży jestem. Taka sytuacja może świadczyć Np o ciąży pozamacicznej więc posiadanie takiej wiedzy jest jak najbardziej „po coś”.
 
Witam.
Przychodzę z pytaniem o okres w ciazy.
Tak wiem, że w ciazy nie ma się okresu tylko krwawienie.
A czy jest tu ktoś, kto miał okres ( normalny ,obfity) A po tym niby okresie okazało się że jest w ciazy? I ten okres okazał się po prostu krwawieniem?
Zrobilam test w dniu miesiączki z porannego moczu I wyszła druga blada kreska , widoczna bo każdy to potwierdził że tam jest 🙂
Ale tego samego dnia dostalam okres.
I ciężko mi w to uwierzyć że to ciaza biochemiczna..
Łudze się, że ktoś tak miał jak ja.
Czy jest jakaś nadzieja ?
W ciąży z córką miałam tak, byłam na początku ciąży nie wiedząc o tym i według mnie wtedy dostałam @ trwał około 4 dni. Dopiero 2 czy 3 tyg później dopadły mnie senność i mdłości, zrobilam test i wyszły 2 wyraźne kreski.
 
reklama
W ciąży z córką miałam tak, byłam na początku ciąży nie wiedząc o tym i według mnie wtedy dostałam @ trwał około 4 dni. Dopiero 2 czy 3 tyg później dopadły mnie senność i mdłości, zrobilam test i wyszły 2 wyraźne kreski.
a czy bolały cie piersi lub coś ?
Ja miałam teraz dziwny okres ogólnie trwał 3 dni zawsze mam 5 i to obfite a ten był jeden dzień plamienie potem trochę więcej i później delikatne plamienie i to ciemne
Od 2 dni ciagle senna jestem bez energii pobolewa mnie jajnik nigdy tak nie miałam i co jakiś czas dziwnie rwie w piersi .. mam dzieci i nigdy tak nie miałam a teraz po prostu dziwnie się czuje 🤦🏻‍♀️🤦🏻‍♀️
 
Do góry