reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Okres się spóźnia testy negatywny

Dołączył(a)
29 Kwiecień 2023
Postów
6
Hej dziewczyny w sumie sama nie wiem już co robić,
Staramy się o dziecko ale cykle mam z reguły 14 dniowe, wszystko pod kontrolą lekarza.
Wyszła mi niedoczynność tarczycy i PCO
Odkąd biorę leki co trzeci cykl mam „normalny” około 26-30 dni
Nigdy w życiu nie miałam cyklu powyżej 30 dni, a teraz jestem już w 34 dc, objawów jak na miesiączke nie mam, jedyne trochę mnie biust boli i brodawki są wrażliwsze na dotyk.
Od czasu do czasu zaboli mnie podbrzusze ale nie tak żeby stwierdzić że to przed okresem
Zastanawiam się by pójść do ginekologa, ale czy nie przesadzam?
Jest jakaś szansa jeszcze na ciążę skoro testy wychodzą negatywne?
 
reklama
To nie błąd, po odstawianiu antykoncepcji zaczęły mi się 14 dniowe cykle, ale aktualnie wraz z lekarzami pracujemy nad tym by znowu wróciły do normy
No to coś jest zdecydowanie nie tak. Przy tak krótkich cyklach moim zdaniem zajście w ciążę jest wręcz równe 0. Tam nawet nie ma czasu, żeby śluzówka się odbudowała.
 
Do góry