reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Okres w ciazy

reklama
Nikt Ci tego nie powie czy to poronienie czy to normalne, na Twoim miejscu bym sie udała albo na IP albo do lekarza. Może to jakiś krwiaczek a może to coś poważnego, dlatego skonsultuj to z lekarzem.
Jednak było to poronienie samoistne czy po takim dramacie jest jeszcze możliwość zajścia w ciążę i donoszenie malenstwa?
 
Jednak było to poronienie samoistne czy po takim dramacie jest jeszcze możliwość zajścia w ciążę i donoszenie malenstwa?
Moja historia jest taka, że urodziłam 2 dzieci, po 7 latach zaszłam ponownie w ciążę ta okazała się być ciąża bliźniaczą jednojajową, jednokosmowkową którą straciłam na samym początku. Po paru miesiącach od tego poronienia zaszłam w kolejną ciążę, którą również straciłam z tym że w 20tc.
Po roku od tej straty w momecie gdy mieliśmy się z mężem badać pod kątem genetyki, okazało się że jestem w ciąży, którą donosiłam, urodziłam o czasie zdrowego wspaniałego syna, a 4 miesiące po jego urodzeniu znów zaszłam w ciążę i również donosiłam i urodziłam zdrową piękną córkę. Sumując szansa na ciążę w moim przypadku była i urodziłam po dwóch stratach dwoje dzieci, jak dotąd nie diagnozowałam dlaczego tamte ciąże straciłam, ale w tych które donosiłam byłam pod szczególną opieką lekarza, bardzo częste wizyty i poniekąd dmuchanie na zimne z obaw o kolejną stratę jednak wszystko było w porządku i udało się urodzić zdrowe dzieci. Życzę Tobie abyś też mimo straty dzidziunia, nie przerażała się przed ewentualną kolejną ciąża, choć wiem po sobie że jest to ciężkie.
Niestety natura jest jaka jest i brzydko mówiąc czasami sama decyduje.
Życzę zdrowia, spokoju i wytrwałości.
 
Hej dziewczyny słuchajcie mam problem nie wiem co mam myśleć, 5 dzień krwawie to nie plamienie bylo.. robiłam testy były pozytywne.. również robiłam nadania betę i wyszła jedna 38.9 dziś powtórzyłam 111.9
 
Hej dziewczyny słuchajcie mam problem nie wiem co mam myśleć, 5 dzień krwawie to nie plamienie bylo.. robiłam testy były pozytywne.. również robiłam nadania betę i wyszła jedna 38.9 dziś powtórzyłam 111.9
A ile dni po spodziewanej miesiączce jesteś? Kiedy wyszło 38? Jesteś w ciąży, ale czy w prawidłowej i czy się utrzyma to nikt nie powie ani specjalnie nie poradzi. Powtarzaj badanie HCG co 2 dni, możesz też zrobic badanie progesteronu. Zaklep sobie wizytę u gina.
 
A ile dni po spodziewanej miesiączce jesteś? Kiedy wyszło 38? Jesteś w ciąży, ale czy w prawidłowej i czy się utrzyma to nikt nie powie ani specjalnie nie poradzi. Powtarzaj badanie HCG co 2 dni, możesz też zrobic badanie progesteronu. Zaklep sobie wizytę u gina.
A ile dni po spodziewanej miesiączce jesteś? Kiedy wyszło 38? Jesteś w ciąży, ale czy w prawidłowej i czy się utrzyma to nikt nie powie ani specjalnie nie poradzi. Powtarzaj badanie HCG co 2 dni, możesz też zrobic badanie progesteronu. Zaklep sobie wizytę u gina.
3 dni okres mi się spóźnił dostałam okres. 23.03 dziś mam nie obfite krwawienie. . Betę robiłam 25 i wyszło 38.8 i powtórzyłam dziś wyszło 111.9
 
reklama
Do góry