reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Okres w ciazy

Rozumiem. Nie chce Cie straszyć, nie taki jest mój zamiar, jednak uwierz, dwie kreski na teście to jeszcze nic pewnego. Oby w Twoim przypadku nie było to nic złego
Wiesz, robiłam już sobie tyle razy nadzieję, że przyzwyczaiłam się do porażki. Nawet, gdyby miała być to ciąża biochemiczna, to ważne, że coś się zaczęło dziać i jest jakaś szansa. Gdyby okazało się, że wynik wzrasta będzie super.
 
reklama
Wiesz, robiłam już sobie tyle razy nadzieję, że przyzwyczaiłam się do porażki. Nawet, gdyby miała być to ciąża biochemiczna, to ważne, że coś się zaczęło dziać i jest jakaś szansa. Gdyby okazało się, że wynik wzrasta będzie super.
Trzymam kciuki aby się Wam udało. Poradzę jeszcze abyś jak najszybciej udała się do ginekologa
 
W czwartek mam lekarza i we wtorek powtarzam wyniki wychodzi ze jestem jednak w tej ciąży to jest z krwi i z dzisiaj
Screenshot_20210130-143105_Samsung Internet.jpg
 
Anaska
Po przeczytaniu twojej wypowiedzi, rano robię test. Mam podobną sytuację. Jestem po histeroskopii, w styczniu miałam usuniętego polipa i właśnie dostałam miesiączkę ale coś mi nie pasuje, zawsze umieram z bólu a tym razem jest bezbolesna 🤔 krwawienie też jest inne, bardziej obfite. Tak bardzo bym chciała żeby moja historia była taka jak twoja 😞
 
Tak, mam zamiar zrobić bete i ja powtórzyć, a potem do lekarza. Ogólnie staramy się już trzy lata o dzidzie. Do tej pory robiąc testy każdy jeden nie miał dwóch kresek.
A robiliście jakieś badania? Ogólnie 3 lata to długo. Trzymam kciuki, by wszystko było ok 🙂
 
Anaska
Po przeczytaniu twojej wypowiedzi, rano robię test. Mam podobną sytuację. Jestem po histeroskopii, w styczniu miałam usuniętego polipa i właśnie dostałam miesiączkę ale coś mi nie pasuje, zawsze umieram z bólu a tym razem jest bezbolesna 🤔 krwawienie też jest inne, bardziej obfite. Tak bardzo bym chciała żeby moja historia była taka jak twoja

A robiliście jakieś badania? Ogólnie 3 lata to długo. Trzymam kciuki, by wszystko było ok 🙂
Tak, ja robię od kiedy się staramy. Wszelkie badania hormonalne, jeździłam na monitoringi itp.
 
Ogólnie mam słaby przyrost bety mi wychodzi ok 4 tydzien licząc od ostatniej miesiaczki. Wynik z soboty 317 pierwsza beta tydzien temu 170. Progesteron 3.30 niby mieszczę się w normie bo od 2.5 do 147 w pierwszym trymestrze, ale to i tak za niski próg 😒 pobolewa mnie brzuch. Chwile wcześniej mialam mocne ukłucie w podbrzuszu i pojawiło się lekkie plamienie. Czuje ze niedługo będzie po wszystkim.
 
reklama
I co, żadnej przyczyny lekarze nie znajdują?
Na ostatnim monitoringu 3 miesiące temu usg wykazało brak owulacji. Jeszcze do tego mam zdiagnozowane pcos, dlatego tak trudno jest mi zajść. Jeszcze do tego endometrium tylko 5mm 😔 Dałam sobie trochę luzu, bo juz bylam na wyczerpaniu przez to wszystko. No i proszę stało się. Tylko szkoda, ze może się nie udać i było tak blisko 😒
 
Do góry