reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Okres

OlkaC

Zaangażowana w BB
Dołączył(a)
16 Sierpień 2019
Postów
104
W środę dostałam plamienia, wieczorem miałam normalny okres i wczoraj krwawiłam dość dużo ze skrzepami. Dzisiaj mam bardzo mało okresu. Dodam że ostatni raz współżyłam 2 miesiące temu. Od tego czasu zrobiłam 2 testy ciążowe jeden w jednym a 2 w drugim miesiącu oczywiście negatywne. Beta 6 dni przed pierwszym okresem bardzo niska, a było to już 3 tygodnie po stosunku. 2 miesiące temu też ten okres był dziwny bo wywołany Luteiną 50 ponieważ spóźniał się 10 dni. W zeszłym miesiącu miałam okres dość obfity
Miałyście tak lub wiecie co to może być?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ja miałam bardzo podobnie...okazało się że to mięśniaki i polipy... łyżeczkowanie i wszystko wróciło do normy.
Ale mogą być też to zaburzenia hormonalne.
Dobry lekarz prawdę ci powie
 
Do góry