Używasz bardzo starej przeglądarki. Nasza strona (oraz inne!) może nie działać w niej dobrze. Naprawdę czas na zmianę na przeglądarkę, która będzie bezpieczna i szybka, na przykład darmowego Firefox, albo darmową Operę. Obie są bardzo szybkie, bezpieczne i wygodne.
Mi starsze koleżanki powtarzały że na bolesne miesiączki z dodatkowymi atrakcjami najlepsza jest ciąża. No to będę się miała okazję przekonać czy miały rację.
Moi ginekolog twierdzi, ze jak raz dostaje okresu po 26 dniach, a raz po 30 to nadal jest to regularny okres. Jakieś tam wachania 2-3 dni to może być stres, przeziębienie itd. Takie właśnie okresy miałam przed urodzeniem dziecka. Raz 26, raz 28, raz 30 dni. Bardzo bolesne. Po urodzeniu dziecka regularność jest taka sama, wachania 2-3 dni, ale bólu nie czuje żadnego. A jak założę tampona to w ogóle zapominam ze mam okres