reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Okres

Ale ja wiem jak ważne jest zabezpieczanie. Chodzi mi czy jeśli bym uprawiała seks bez zapezpieczenia a ze te dwa dni dostała okres o 3 dni szybciej to czy możliwa jest ciąża
A skad wiesz ze bys dostala ten okres? Znasz swoje cykle ? A moze by sie mogl przesunac ?
 
reklama
No tak wiem, ale czy w moim przypadku mając ten okres czy ta prezerwatywa ma jakieś znaczenie
Tak, ma.
Prezerwatywa zawsze ma znaczenie. Znam ludzi, którzy wpadli w takiej sytuacji. Nigdy nie wiesz, jak przesunie Ci się kolejna owulacja. Tym razem była wcześniej. A mogła być później.
Zasada jest prosta - jak nie chcesz wpaść, to nie patrz na to czy okres czy nie, tylko używaj gumki.

Ty użyłaś i można zostawić rozkminy czy okres czy nie. Zabezpieczyłaś się, więc nie masz się czego obawiać.
 
Do góry