reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Okres

Dołączył(a)
7 Listopad 2017
Postów
4
Mam taki mały problem, mam pobraną w telefonie taką aplikację jak " Mój kalendarzyk " i z niego wychodzi że powinnam dzisiaj dostać okres a nie dostałam ani nie odczuwam żeby dostać tylko wcześniej bolały mnie piersi i o wiele więcej jadłam niż zwykle,i byłam taka bardzo nerwowa i dzisiaj rano złapał mnie taki jakby "skurcz" w okolicach podbrzusza, i leci mi taki biały śluz od paru dni, ostatni stosunek jaki miałam był 29,30,31 Października no i 10,11,12 Listopada, dni płodne miałam według tego kalendarza od 3 do 9 Listopada i teraz nie wiem czy mi się spóźni okres czy po prostu mogą to być objawy ciąży ? W tamtym miesiącu miesiączkę miałam 25.10 mam bardzo nieregularne miesiączki.
 
reklama
Rozwiązanie
No nie wierzę w to, co czytam...

Jak rozumiem seks bez zabezpieczenia, bo aplikacja powiedziała, że dni niepłodne były???

Dokąd ten świat zmierza...
Możliwa jest ciąża nie możesz pporostu zrobić testu?
Bialy sluz moze byc oznaka dni nieplodnych jak i ciazy ( szyjka macicy wydziela go dużo żeby chronić drogi rodne przed infekcjami)
Ale tutaj nikt Ci nie powie
I nie rozumiem jak można się opierać na aplikacji mój kalendarzyk jeszcze przy nieregularnych cyklach..
 
Zrob test, nie jestesmy wróżkami ;)

qb3c2n0ab37cjm29.png
 
Mam taki mały problem, mam pobraną w telefonie taką aplikację jak " Mój kalendarzyk " i z niego wychodzi że powinnam dzisiaj dostać okres a nie dostałam ani nie odczuwam żeby dostać tylko wcześniej bolały mnie piersi i o wiele więcej jadłam niż zwykle,i byłam taka bardzo nerwowa i dzisiaj rano złapał mnie taki jakby "skurcz" w okolicach podbrzusza, i leci mi taki biały śluz od paru dni, ostatni stosunek jaki miałam był 29,30,31 Października no i 10,11,12 Listopada, dni płodne miałam według tego kalendarza od 3 do 9 Listopada i teraz nie wiem czy mi się spóźni okres czy po prostu mogą to być objawy ciąży ? W tamtym miesiącu miesiączkę miałam 25.10 mam bardzo nieregularne miesiączki.
Dziewczyno, kto przy nieregularnych cyklach korzysta z kalendarzyka ??? Jesli juz chcesz mniej-wiecej orientowac sie w swoim cyklu, to lepiej np prowadzic obserwacje sluzu .
A jesli masz bardzo nieregularne miesiaczki, to moze warto odwiedzic endokrynologa i zrobic badanie w kierunku niedoczynnosci tarczycy ? Czesto to jest przyczyna, a suplementacja Euthyroxem reguluje sprawe. Nie mowiac juz o tym, ze niedoczynnosc tarczycy, nie leczona, moze byc grozna dla dziecka, gdy zajdziesz w ciaze.
 
Do góry