reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Okresowe plamienia na początku ciąży

Dołączył(a)
25 Styczeń 2018
Postów
6
Miasto
Wrocław
Dzień dobry,
będę tatą :)
Niepokoi mnie jednak jedna rzecz. Okresowe plamienia. Obecnie jest 8 tydzień. Po wizycie u ginekologa dwa tygodnie temu stwierdzono ciąże i zalecono wybór lekarza prowadzącego.
Termin do wybranego lekarza jest za trzy tygodnie. Szybciej się nie dało.
Dzisiaj mieliśmy iść do innego lekarza, aby sprawdził, czy wszystko jest ok, ale siła wyższa przesunęła wizytę na wtorek.
Czy okresowe plamienia od początku ciąży (raz są, raz nie) to normalne, czy jest się czego obawiać?
 
reklama
Jesli masz watpliwosci jedzcie na izbe przyjec do szpitala,macie takie prawo, tymbardziej ze jest to 8 tydz ;) moze zapisza zonie luteine i plamienia sie skoncza ;)
 
Ja plamilam do 9tc. Bylo to plamienie z kosmowki. Za kazdym razem jechalam na izbe przyjec ale jesli zona nie ma skurczy to niech wypoczywa. Druga strona medalu to ja bylam oblowiona lekami (ciaza po in vitro) i już po uslyszeniu deloty lekow ktore biore nic nie zapisywali ale moze zonie cos dadza
 
Jeśli macie zamiar ubiegać się o becikowe, to proponuję znaleźć lekarza szybciej. Żona musi mieć zaświadczenie, że najpóźniej od 10tc przebywała pod opieką lekarską.
A plamienia radzę skonsultować zdecydowanie szybciej.
 
Do góry