reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Okresu brak, test negatywny..

Dołączył(a)
20 Styczeń 2017
Postów
8
Okresu brak, test negatywny.. Tak jak pisalam w poprzednim poście okres mi sie spóźnia i nie zanosi sie naa to żeby w ogóle sie pojawił.. Zrobiłam test i wyszedł negatywny, możliwe że mógłby "kłamać"?
 
reklama
hej, tez mam pewien problem. 22 grudnia miałam ostatni raz okres, skończył się 28 grudnia. Potem dostałam plamienie 4.01, trwało może 2 dni, było małe, na papierze nic nie było, jedynie było to widoczne na wkładce, kolor raczej taki kawa z mlekiem. No i do dziś dzień nie mam okresu, robiłam test, ale wyszedł negatywnie :/ Myślicie, że zrobiłam go za wcześnie, czy to może problemy hormonalne? Zwykle cykle mam 30 dniowe, zawsze mnie piersi bolały przed okresem a teraz nic jedynie czasem coś w krzyżu zaboli albo brzuch .. ktoś miał podobnie?
 
reklama
Hej. Ja też mam takie pobolewanie w krzyżu i w brzuchu. Do tego okresu nie mam juz tydzień równo. W ciagu dnia mnie mdli, ale nie wymiotuje. Testy wychodzą negatywnie i nie wiem od czego to, bo juz uregulowany miałam okres i nagle bach - nie ma..
 
Minionek w zeszłym tygodniu tez tak miałam ze wieczorami były wzdęcia i muliło mnie przed snem na tyle ze musiałam brać jakoś tabletkę przeciw wymiotną ale nie wiem czy mogę to z tym powiązać ..
 
Do góry