reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Okropne wzdęcia u niemowlaka pomocy! :(

nowamloda12

Fanka BB :)
Dołączył(a)
21 Listopad 2018
Postów
211
Kochane. Zacznę od tego ze karmie swoją niespełna 6tyg córcię butelką. Mała miała kolki i dlatego wybraliśmy Bebilon confort na kolki i zaparcia (wcześniej karmiłam 3tyg piesia) no i kolki ustały. Ale moje dziecko zaczęło robić zielone kupki i tak co 2dni. Od 3 dni mamy w domu horror, mała już nie płacze ale piszczy z bolu brzuszka, ma strasznie twardy brzuszek, puszcza śmierdzące bąki, pręży się i przestała robić kupki. Zrobi dopiero jeśli jej troszkę pomogę termometrem.. czy mam zmienić mleko ? Bo to nie są kolki tylko wzdęcia, kolki przechodziła tak, ze krzyk i płacz od 20 do 00. A teraz całe dnie i noce się pręży, płacze i prawie wcale nie śpi przez to, a ja razem z nią. Próbowaliśmy espunisanu i nic, te niemieckie kropelki tez nie pomagają, probiotyki tez nic nie dają BioGaia itd itd.. nie wiem co mam robić, ona się wykończ :( brzuszek ciagle powiększony bo takie wzdęcia. Jeśli zmienić na inne mleko to na jakie ? Może któraś z was miała taki przypadek..
 
reklama
Rozwiązanie
To właśnie może spróbuj podać flostrum baby, probiotyki bardzo dobrze wspomagają jelita, myśle, że po regularnym stosowaniu miną problemy z brzuszkiem, u nas zawsze probiotyki przy tego typu problemach pomagają.
To właśnie może spróbuj podać flostrum baby, probiotyki bardzo dobrze wspomagają jelita, myśle, że po regularnym stosowaniu miną problemy z brzuszkiem, u nas zawsze probiotyki przy tego typu problemach pomagają.
 
Rozwiązanie
reklama
Do góry