reklama

Okropnie ulewa!!!!

Temat na forum 'Jedzeniowe ABC' rozpoczęty przez Cukiereczek_wwy, 18 Luty 2010.

1. Cukiereczek_wwy

Cukiereczek_wwy Fanka BB :)

Mój synek ma 3,5 miesiąca. Karmie go bebiko ha1. Strasznie ulewa. Nie pomaga butelka doktora brauna, kładzenie wysoko a jak dalam mu mleko ar to strasznie plakał i kupa była jak skała. Czy jest jeszcze jakiś sposob zeby mu pomoc????

2. Framama

Framama A teraz SERCA mam dwa!

witaj!
    moja córka też tak miała tzn jadła butelką dr.Browna bardzo szybko krztusiła się , zagazowywał brzuszek , ulewała. Lekarz nam poradzi butelke z Medeli nazywa się Habermana. I wszystko wróciło do normy. Tylko koszt tej butelki jes duzy bo około 90 zł. Na brzuszek najlepiej dawać do picia herbatkę koperkową, ja podaje z Hippa , i pierdzioszki po niej lepsze i kupka ładna. A mleko podaje Bebilon HA1 (tak nam polecił doktor)
    Nie wiem ile Twoje dziecko ma , ale mojej znajomej lekarz poradził ma refluks zagęszczenie mleka kaszką ryżową. Ale o to najlepiej spytaj lekarza.

Trzymam kciuki!

3. reklama
  4. aniamacek

aniamacek Fanka BB :)

z tą kupka to nie za dobrze,bebilon comfort 1 jest na zaparcia i kolki i ulewanie, ale chyba najlepiej udać się do pediatry i się poradzić bo tak samej zmieniać mleka to też nie bardzo. A jak ma reflux to moze lepiej niech dzieciaczka lekarz obejrzy, przynajmniej będziesz pewna,że wszystko jest oki. Na gazy daję małej Bobotic- dla nas jest super.

5. Felidae

Felidae Mama_Misia

6. ajania

ajania Zaciekawiona BB

Ja też polecam preparat NUTRITON.U nas tylko to pomogło-Moja córka też strasznie ulewała i nie pomagało nic.Dopiero kiedy według zalecenia położnej zaczęłam zagęszczać mleczko preparatem Nutriton wszystko się ustabilizowało. Z czasem zagęszczałam coraz mniej aż całkowicie przestałam.Na zaparcia polecam "Herbatkę ułatwiającą trawienie" HIPP-a.

7. Mamcia Paulinki

Mamcia Paulinki Fanka BB :)

Przyglądaj się malcowi czy nie ma zaczerwienionych policzków i przesuszonej skóry bo może to być alergia pokarmowa.Moja mała też ulewała i to strasznie nasz pediatra nie widział problemu ale postanowiliśmy wybrać się do alergologa i ona potwierdziła alergię.Nie dobieraj mleka na własną rękę.Pani alergolog poleciła mleko Bebilon Pepti (chyba,szczerze to nie pamiętam)

8. kakakarolina

kakakarolina Moderator

Dziewczyny mają racje. Wszystkie opcje możliwe. Mi lekarz powiedział że mały może ulewać z przejedzenia. Jak sie za bardzo naje to sobie reguluje i wydala :) i u nas się sprawdza wystarczy dać jeden mniejszy posiłek i się normuje. ale każde dziecko inne trzeba pytać lekarz prowadzącego

9. mamaPaulinki

mamaPaulinki mama kochanego śmieszka

U nas bebilon comfort nic nie dał, kupek dalej nie było, teraz jesteśmy na zwykłym bebilonie i od czasu do czasu sama robi kupkę, a na gazy tez mamy Bobotic i działa. U nas z ulewaniem i wymiotami pomogło częstsze karmienie mniejszymi porcjami.

10. reklama
  11. lolkak

lolkak Październikowa Mama Mai

Ja karmię moją córunię cycem i też dużo ulewa. Często przerywam karmienie i próbuję zrobić coś, żeby udało jej się odbić. Niestety bezskutecznie. Próbowałam już paru sposobów na przystawienie do piersi a efekt ten sam.

12. Joaszka

Joaszka Fanka BB :)

my testowaliśmy leki-debidat (nie pomógł) a teraz losec...ciężko go podać, ale chyba jest poprawa (jeszcze ciężko stwierdzić, bo 3 dni podajemy, poza tym je już słoiczki)

nutriton zagęszczacz też się nie sprawdził...Koleżanka lekarz pediatra swojemu synkowi daje:nutriton plus bioprazol (łatwiej podać w tej papce ten lek) oraz debridat...Niby pomaga...

Poleć forum