reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Okropnie ulewa!!!!

Cukiereczek_wwy

Fanka BB :)
Dołączył(a)
17 Grudzień 2008
Postów
228
Mój synek ma 3,5 miesiąca. Karmie go bebiko ha1. Strasznie ulewa. Nie pomaga butelka doktora brauna, kładzenie wysoko a jak dalam mu mleko ar to strasznie plakał i kupa była jak skała. Czy jest jeszcze jakiś sposob zeby mu pomoc????
 
reklama
witaj!
moja córka też tak miała tzn jadła butelką dr.Browna bardzo szybko krztusiła się , zagazowywał brzuszek , ulewała. Lekarz nam poradzi butelke z Medeli nazywa się Habermana. I wszystko wróciło do normy. Tylko koszt tej butelki jes duzy bo około 90 zł. Na brzuszek najlepiej dawać do picia herbatkę koperkową, ja podaje z Hippa , i pierdzioszki po niej lepsze i kupka ładna. A mleko podaje Bebilon HA1 (tak nam polecił doktor)
Nie wiem ile Twoje dziecko ma , ale mojej znajomej lekarz poradził ma refluks zagęszczenie mleka kaszką ryżową. Ale o to najlepiej spytaj lekarza.

Trzymam kciuki!
 
Mój synek ma 3,5 miesiąca. Karmie go bebiko ha1. Strasznie ulewa. Nie pomaga butelka doktora brauna, kładzenie wysoko a jak dalam mu mleko ar to strasznie plakał i kupa była jak skała. Czy jest jeszcze jakiś sposob zeby mu pomoc????

z tą kupka to nie za dobrze,bebilon comfort 1 jest na zaparcia i kolki i ulewanie, ale chyba najlepiej udać się do pediatry i się poradzić bo tak samej zmieniać mleka to też nie bardzo. A jak ma reflux to moze lepiej niech dzieciaczka lekarz obejrzy, przynajmniej będziesz pewna,że wszystko jest oki. Na gazy daję małej Bobotic- dla nas jest super.
 
Ja też polecam preparat NUTRITON.U nas tylko to pomogło-Moja córka też strasznie ulewała i nie pomagało nic.Dopiero kiedy według zalecenia położnej zaczęłam zagęszczać mleczko preparatem Nutriton wszystko się ustabilizowało. Z czasem zagęszczałam coraz mniej aż całkowicie przestałam.Na zaparcia polecam "Herbatkę ułatwiającą trawienie" HIPP-a.
 
Mój synek ma 3,5 miesiąca. Karmie go bebiko ha1. Strasznie ulewa. Nie pomaga butelka doktora brauna, kładzenie wysoko a jak dalam mu mleko ar to strasznie plakał i kupa była jak skała. Czy jest jeszcze jakiś sposob zeby mu pomoc????

Przyglądaj się malcowi czy nie ma zaczerwienionych policzków i przesuszonej skóry bo może to być alergia pokarmowa.Moja mała też ulewała i to strasznie nasz pediatra nie widział problemu ale postanowiliśmy wybrać się do alergologa i ona potwierdziła alergię.Nie dobieraj mleka na własną rękę.Pani alergolog poleciła mleko Bebilon Pepti (chyba,szczerze to nie pamiętam)
 
Dziewczyny mają racje. Wszystkie opcje możliwe. Mi lekarz powiedział że mały może ulewać z przejedzenia. Jak sie za bardzo naje to sobie reguluje i wydala :) i u nas się sprawdza wystarczy dać jeden mniejszy posiłek i się normuje. ale każde dziecko inne trzeba pytać lekarz prowadzącego
 
z tą kupka to nie za dobrze,bebilon comfort 1 jest na zaparcia i kolki i ulewanie, ale chyba najlepiej udać się do pediatry i się poradzić bo tak samej zmieniać mleka to też nie bardzo. A jak ma reflux to moze lepiej niech dzieciaczka lekarz obejrzy, przynajmniej będziesz pewna,że wszystko jest oki. Na gazy daję małej Bobotic- dla nas jest super.


U nas bebilon comfort nic nie dał, kupek dalej nie było, teraz jesteśmy na zwykłym bebilonie i od czasu do czasu sama robi kupkę, a na gazy tez mamy Bobotic i działa. U nas z ulewaniem i wymiotami pomogło częstsze karmienie mniejszymi porcjami.
 
Ja karmię moją córunię cycem i też dużo ulewa. Często przerywam karmienie i próbuję zrobić coś, żeby udało jej się odbić. Niestety bezskutecznie. Próbowałam już paru sposobów na przystawienie do piersi a efekt ten sam.
 
reklama
my testowaliśmy leki-debidat (nie pomógł) a teraz losec...ciężko go podać, ale chyba jest poprawa (jeszcze ciężko stwierdzić, bo 3 dni podajemy, poza tym je już słoiczki)

nutriton zagęszczacz też się nie sprawdził...Koleżanka lekarz pediatra swojemu synkowi daje:nutriton plus bioprazol (łatwiej podać w tej papce ten lek) oraz debridat...Niby pomaga...
 
Do góry