reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Okropny ból warg sromowych/ krocza w ciąży

Miałam dokładnie to samo w 3 trymestrze. Rozejście spojenia łonowego. Polecam isc do fizjoterapeuty urologicznego moze zleci Ci otejpowanie brzucha jak mi. Było o wiele lżej... chociaż pod koniec wchodziłam po schodach ze łzami w oczach a przekręcanie w nocy to był istny horror ale ja dosyć późno zgłosiłam się do fizjo. Życzę zdrowia 😊
 
reklama
Też to miałam w trzecim trymestrze, nie mogłam się dotknąć nawet tak bolało. Lekarz pow mi że nic nie widzi niepokojącego ale ja dla próby smarowalam się clotrimazolem i pomagalo.
 
Do góry