reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

okropny stomatolog z katowic

Dołączył(a)
23 Lipiec 2009
Postów
4
Witam chciałam ostrzec wszystkie mamy przed stomatologiem (pedodontą) dr Brzozowską z Przychodni w Katowicach ul. Dworcowa. Bylam tam ze swoimi dziecmi potraktowala ich bardzo okrutnie wiercenie bez znieczulenia jak poprosilam o znieczulenie dla dzieci to uslyszalam ze podwazam jej kompetencje . Moje dzieci maja uraz do stomatologa na cale zycie zaluje ze tam poszlam ostrzegam wszystkich to nie stomatolog tylko potwor.
progress.gif
 
reklama
a ja się nie mogę zgodzić. Znam Panią doktor bo moja córka od 8 miesiąca walczy z próchnicą i Pani doktor pomogła nam bardzo. Jest dziwna...ciężko się nie zgodzić że jest czasem nie miła...ale chyba to nie o to chodzi. Córce 2 razy borowała zęby...2 dwójki bo groziła jej zgorzel... zęby miała jak pergamin.Dodam, ponieważ sama mam wykształcenie medyczne że u takich małych dzieci nie stosuje się znieczulenia. poza tym to trwało dosłownie 2-3 sekundy. Pani doktor zmroziła miejscowo ząbka i tyle. Teraz ma 3 lata wszystkie zęby na miejscu nic nie wyrywaliśmy...Dewiza Pani doktor to po prostu mycie zębów po każdym posiłku soczku itp. I to działa. Gdybyśmy pilnowali dzieci to nie musiałyby tak cierpieć. To też tyczy się mnie.
 
Stanowczo odradzam Doktor Brzozowską. Po roku chodzenia do niej okazało się, że jej leczenie nosi poziom komuny- dokładnie na tym etapie się pani zatrzymała. Leczy na siłę, mała wyła z bólu kiedy hakiem rozwalała Jej dziąsła. Coś strasznego dziecko ma traumę i zanosi się z płaczu kiedy widzi lekarza. Zmieniłam dentystę i okazało się, że dziecko wcale nie musiało mieć takiego leczenia bo teraz są nowocześniejsze metody!!! Jestem wściekła na Brzozowską!!! Jak można tak okrutnie leczyć maluszki!!!
Polecam klinikę doktora Borczyka na Ptasim osiedlu, są cudowni.
 
No właśnie mi się też wydaje, że z tym znieczuleniem u maluszków to chyba nie zawsze można i jednak zaufalabym tu dentystce.
A jak Ci nie pasuje ta konkretna stomatolog, to zanim wybierzesz nastepną, to zerknij np na listę polecany dentysta z serwisu ZnanyLekarz.pl i poczytaj opinie - zawsze to mniejsze prawdopodobieństwo, że znów się natkniesz na jakiegoś "potwora" jak to ujęłaś
 
Ja uważam, że jak ktoś nie ma podejścia do dzieci, to nie powinien w ogóle zabierać się za ich leczenie. Psuje opinie sobie i psychikę dziecka. Wiem coś o tym, bo się namęczyłam, żeby moje dziecko wyszło z traumy, jaką mu zafundowała Pani w Katowicach. Przeniosłam się do Katarzyny Łęckiej, do Tarnowskich Gór i od razu dziecko nabrało zaufania. Nawet nie wiecie jaka to dla mnie ulga...
 
kisielowa zgadzam się w 100 procentach! Jeśli macie małych strachulców, którzy boja się igły to polecam dentolandie w sensie znieczulenia. Oni tam maja gaz rozweselający wiec nie ma traumy igłowej, która u moich synów od dziecka jest bardzo duza. Medycyna idzie na przod i tam to widać. Dziekuje paniom za podejście i serce!
 
reklama
ohoho widze, ze nei tylko ja mam takie bojace sie pacholecie w domku :) Ale tym gazem to jestem zaskoczona!
Mi lekarz rodzinny poradzil, że jeśli ktoś mdleje na sam widok strzykawki to tylko znieczulenie w Dentolandii. Taki ołóweczek przykładają pyk-pyk i nic się nie czuje. Jeśli ktoś zatrzymał się na etapie strzykawy, plujki itp. to może tam przeżyć szok :) Ameryka na Śląsku :) a o ten gaz na pewno zapytam przy kolejnej wizycie kontrolnej!
 
Do góry