reklama

okrycie cover over dla malucha

Temat na forum 'Potrzebuję porady' rozpoczęty przez mermaid80, 1 Sierpień 2016.

mala_ania
Najlepsza odpowiedź mala_ania, 3 Sierpień 2016
uzywam, bo zaczelam biegac z wozkiem :) i dochodzi wtedy problem spadającego kocyka ( co rowniez podczas zwyklego spaceru bywa uciazliwe). i mi sie... Przejdź do pełnej odpowiedzi
  1. mermaid80

mermaid80 Zaciekawiona BB

czy znajdą sie tu mamusie, ktore uzywaja tego okrycia? nie wiem jak wy, ale mi ciezko ubrac malucha, gdy ruszamy na rower, bo czasem jak wiatr zawieje to bywa naprawde zimno. a przeciez nie bede na niego zakladac grubych warstw :) ten coverover wydaje sie dobrze chronic przed przewianiem, ale jak to w praktyce wyglada? uzywacie moze? jestescie zadowolone? czekam na podpowiedzi :)

2. Najlepsza odpowiedź:
    Post #14221489 by mala_ania, 3 Sierpień 2016
  3. mala_ania

mala_ania Fanka BB :)

Głosów: 1
    uzywam, bo zaczelam biegac z wozkiem :) i dochodzi wtedy problem spadającego kocyka ( co rowniez podczas zwyklego spaceru bywa uciazliwe). i mi sie podoba ten kocyk- przynajmniej jest funkcjonalny, praktyczny :)

Ostatnia edycja: 12 Sierpień 2016
    mala_ania, 3 Sierpień 2016 Najlepsza odpowiedź
  4. reklama
  5. barbarka89

barbarka89 Zaangażowana w BB

[​IMG] [​IMG] Znam ten bol. Zwlaszcza ze ostatnio pogoda jakas taka niezdecydowana- wyjezdzamy rowerem to swieci slonce, a po 20 minutach robi sie pochmurno i wiatrzysko :/ Coverover mamy od niedawna i przyznaje, ze uzywamy go czesto. Przede wszystkim na rower, ale ostatnio zrobilismy tez sobie piknik w czasie trasy i zwyczajnie posluzyl nam jako kocyk :)

Ostatnia edycja: 12 Sierpień 2016
  6. mermaid80

mermaid80 Zaciekawiona BB

Widze, ze nie jestem odosobniona w tym problemie ;) wnioskuje w takim razie, ze kupno coverover to dobry pomysl :)

7. mala_ania

mala_ania Fanka BB :)

wow, sliczny ten kwiatowy wzor, chyba przegapilam go podczas kupowania :) i wybralam takiego neonowego niedźwiadka :)

8. Kaomin Lansjer

Kaomin Lansjer Zaciekawiona BB

My używaliśmy dość często, kiedy Szymek był mały. Przeważnie na rower lub na saneczki. Nawet do wózka ubierałam często. O wiele lepsze rozwiązanie niż kocyki, bo się nie zsunie ani nic.

Poleć forum