reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

okulista dla 2 latki

drogba

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
10 Kwiecień 2009
Postów
49
nasza córka ma 2 latka (skończy w marcu 2011 dokładnie). nigdy nie była u okulisty. Z obserwacji własnych nigdy nie uważalismy że będzie nam potrzebny okulista bo wzrok ma doskonały. Ostatnio jednak zauważyliśmy ze prawe oczko schodzi jej do środka i chcielibyśmy to skonsultować i przebadać u jakiegoś dobrego i mającego odpowiedni sprzęt oklulisty z Łodzi bądz okolic. Nasz lekarz wskazuje tylko Matke Polkę, ale tam podobno kolejki są straszne. Czy znacie jakiegoś innego okulistę z Łodzi dla takich dzieci? oczywiście może byc prywatnie
 
reklama
ja z moją roczną córcią byłam u okulisty na ul. Cmentarnej 10. niestety nie pamiętam nazwiska, ale czas oczekiwania na wizytę był krótki, bylismy umówieni na konkretną godzinę i nie czekaliśmy w kolejce na korytarzu :)
 
na bydgoskiej jest okulista nie pamietam nazwiska kiedys przyjmował dzieci, niewiem ja teraz ake taM sa dobrzy lekarze.albo na piłsudskiego
 
Witam
Dr Kmieć z Ośrodka Korekcji Wzroku jest dobrą okulistką, sama do niej chodziłam, co prawda z dzieckiem nie byłam, ale znajomi rodzice chwalą ją sobie. Oczywiście wizyty są płatne, ale niestety nie wiem jaki jest to koszt. Tak czy inaczej - polecam :)
 
nasza córka ma 2 latka (skończy w marcu 2011 dokładnie). nigdy nie była u okulisty. Z obserwacji własnych nigdy nie uważalismy że będzie nam potrzebny okulista bo wzrok ma doskonały. Ostatnio jednak zauważyliśmy ze prawe oczko schodzi jej do środka i chcielibyśmy to skonsultować i przebadać u jakiegoś dobrego i mającego odpowiedni sprzęt oklulisty z Łodzi bądz okolic. Nasz lekarz wskazuje tylko Matke Polkę, ale tam podobno kolejki są straszne. Czy znacie jakiegoś innego okulistę z Łodzi dla takich dzieci? oczywiście może byc prywatnie
Mój synek ma 3 miesiące i od 4 tygodnia życia miał problemy z ropiejącym oczkiem.Byliśmy u okulisty dziecięcego na ul.Wigury 13 u dr Niwald Anny i mogę polecić-przebadała oczka małego,powiedziała w czym problem,wszystko dokładnie wytłumaczyła.Bardzo miła i rzeczowa kobieta-mogę polecić,bo nie mam żadnych zastrzeżeń.Koszt wizyty to 150zł.
 
reklama
Do góry