reklama

okulista dla 2 latki

Temat na forum 'Łódź' rozpoczęty przez drogba, 15 Luty 2011.

1. drogba

drogba Zaciekawiona BB

nasza córka ma 2 latka (skończy w marcu 2011 dokładnie). nigdy nie była u okulisty. Z obserwacji własnych nigdy nie uważalismy że będzie nam potrzebny okulista bo wzrok ma doskonały. Ostatnio jednak zauważyliśmy ze prawe oczko schodzi jej do środka i chcielibyśmy to skonsultować i przebadać u jakiegoś dobrego i mającego odpowiedni sprzęt oklulisty z Łodzi bądz okolic. Nasz lekarz wskazuje tylko Matke Polkę, ale tam podobno kolejki są straszne. Czy znacie jakiegoś innego okulistę z Łodzi dla takich dzieci? oczywiście może byc prywatnie

2. gawit

gawit Mama Martynki i Kornelki

ja z moją roczną córcią byłam u okulisty na ul. Cmentarnej 10. niestety nie pamiętam nazwiska, ale czas oczekiwania na wizytę był krótki, bylismy umówieni na konkretną godzinę i nie czekaliśmy w kolejce na korytarzu :)

3. reklama
  4. marysia868

marysia868 mama Macieja

na bydgoskiej jest okulista nie pamietam nazwiska kiedys przyjmował dzieci, niewiem ja teraz ake taM sa dobrzy lekarze.albo na piłsudskiego

5. mamamaryni

mamamaryni Początkująca w BB

Witam
    Dr Kmieć z Ośrodka Korekcji Wzroku jest dobrą okulistką, sama do niej chodziłam, co prawda z dzieckiem nie byłam, ale znajomi rodzice chwalą ją sobie. Oczywiście wizyty są płatne, ale niestety nie wiem jaki jest to koszt. Tak czy inaczej - polecam :)

6. z_łagiewnik

z_łagiewnik Zaciekawiona BB

7. efinka

efinka Fanka BB :)

Mój synek ma 3 miesiące i od 4 tygodnia życia miał problemy z ropiejącym oczkiem.Byliśmy u okulisty dziecięcego na ul.Wigury 13 u dr Niwald Anny i mogę polecić-przebadała oczka małego,powiedziała w czym problem,wszystko dokładnie wytłumaczyła.Bardzo miła i rzeczowa kobieta-mogę polecić,bo nie mam żadnych zastrzeżeń.Koszt wizyty to 150zł.

8. Monia101

Monia101 Zaciekawiona BB

A w Łodzi gdzie chodzicie z dziećmi do okulisty?

9. KarKoss

KarKoss Zaciekawiona BB

10. reklama

Poleć forum