reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Okulista dziecięcy

kora30

Fanka BB :)
Dołączył(a)
29 Maj 2009
Postów
5 697
poszukuję dobrego okulisty dziecięcego dla Zosieńki. Możecie kogoś polecić - zarówno na NFZ jak i prywatnie bo podejrzewam, że terminy są kosmiczne. Dziękuję z góry.
 
reklama
okulisty nie znam, bo nie korzystaliśmy ale sama szukam dobrego stomatologa może wiesz gdzie taki znajduje się w Krakowie?
 
niestety nie, ja skorzystałam z okazji i sprawdziłam Zosi ząbki w szpitalu na Strzeleckiej - jak była akcja. Wszystko było OK, wiec nie szukałam stomatologa.
 
zapisałam Zosie do dr. Kućmy na al. POkoju - miał ktoś z nią jakieś doświadczenia?
 
Nie wiem, czy jest jakiś osobny temat, ale ja też szukam dentysty w okolicach Krakowa.:)
 
okulista dziecięcy jest na oś.CentrumB dokładnego adresu nie pamietam, adres pewnie da sie wygooglować i przyjmuje na NFZ, terminy sa ok tygodnia-dwóch:)

Jeśli chodzi o dentystę to super jest dr.Chłoń przyjmuje i na NFZ i prywatnie na oś 2 pułku lotniczego 22 chyba
 
Nie wiem, czy NFZ jest takie okej. Poczytałam gdzieś, że NFZ nie refunduje porządnych znieczuleń a zwłaszcza leczenia 8ek i np wybielania. Jak to jest?
 
nie dałabyś rady zdobyć więcej namiarów na tego okuliste bo nic nie mogę w necie znależć :( chodzi mi o tego z centrum B
 
nie dałabyś rady zdobyć więcej namiarów na tego okuliste bo nic nie mogę w necie znależć :( chodzi mi o tego z centrum B

nie wiem czy o ten chodzi

Przychodnia Specjalistyczna "Med-Skarpa" Os. Centrum B 11 - świadczenia w zakresie leczenia zeza tel.:12 685 58 09
 
reklama
witam, jestem mama bliźniat wczesniaków, w zwiazku z wcześnictwem mam skierowanie do okulisty w 4-6 tyg. życia maluszków

czy mogłybyście mi polecić okulistę w Krakowie który ma doświadczenie z noworodkami?

dzięki za pomoc
 
Do góry