reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Okulista dziecięcy

ja byłam u fajnej pani okulistki z córcią, ale nie moge teraz znaleźć numeru telefonu ;/ jutro poszukam a jak znajde to napisze oczywiście :)
 
reklama
Ja polecam dr Małgorzatę Tętnowską (jeśli chodzi o Kraków). Przyjmuje w Witkowicach, ale również w gabinecie prywatnym. Specjalistą jest bardzo dobrym.
 
Ja polecam dr Filipowicz byłam u niej prywatnie z trzyletnią córką
 
Możecie polecić dobre okulistę w okolicach Poznania dla dziecka 5 letniego?
Zarówna na NFZ, jak i prywatnie. Pozdrawiam i oczekuję na odpowiedź im szybszą tym lepiej.
 
reklama
Ja polecam Wojewódzki Szpital Okulistyczny w Krakowie na os. Na Wzgórzach 17b. Byliśmy tam na badaniu okulistycznym ze względu jako że syn jest wcześniakiem. Bardzo dobre podejście do takich maluchów (syn miał niecałe 3 miesiące) zarówno pielęgniarek jak i lekarki. Na szczęście już tam nie chodzimy, bo syn ma zdrowe oczka :)
 
Do góry