reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Okulista

Skorupka84

Fanka BB :)
Dołączył(a)
18 Czerwiec 2012
Postów
301
Miasto
Zielona Góra
Mam pytanie do mam :) czy i w którym miesiącu życia dziecka byłyście na kontroli u okulisty w celu sprawdzenia czy wszystko jest ok?? :) Jeśli tak to jakiego okuliste polecacie??
 
reklama
jeżeli nic Cię nie niepokoi, to pierwsze badanie można zrobić 3-4latkowi, takiemu, który już da się zbadać ;-) W niektórych przedszkolach robią przesiewówki komputerowe. Mój mały, jak miał 3,5 roku, miał badany wzrok m.in. przez rozpoznawanie optogramów (czyli normalnie, przez czytanie tablic). Poszliśmy z czymś innym, badanie było przy okazji, u Kossakowskiego (w Auchanie przyjmuje, a przynajmniej przyjmował).
Młodsze dzieci - na ul. Kukułczej w "Tęczy" (placówka profesjonalna) :tak:
 
Badania można robić całkiem małym dzieciom (znajomi z wcześniakiem musieli chodzić na kontrole)
W Zielonej górze przychodnia Tęcza... jeśli coś Cię niepokoi to dzwoń na początku grudnia będą już po przedłużeniu kontraktu na NFZ (nowe bezpłatne terminy)...
 
Do góry