reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Czy twoj dwulatek nie mówi? Wmawiali ci, że z wad wymowy można wyrosnąć? Logopeda to pani od literki R? Rozmawiamy o mitach logopedycznych. Obejrzyj wywiad, nawet jeśli jesteś mamą niemowlaka

A czy wiesz, co jest przeciwwskazaniem do szczepienia? Kto powinien zgłosić NOP i czy katarek niesie ze sobą ryzyko?Pediatra rozwieje twoje wątpliwości? Zobacz!

reklama

Olej z krokosza w depilacji. Jak na zawsze pozbyć się niechcianych włosków

reklama

justa2

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
Ale to na zawsze usuwa te włoski? Czy po pewnym czasie wracają?

Rozwiązania
0
Wow, nie miałam o tym pojęcia. a brzmi fajnie, jak tansza wersja epilfree, wypróbuje i dam znac :)

Calour

Zaciekawiona BB
Rozwiązania
0
Wiesz co, sama wypróbowałam do tej pory bardzo wiele sposobów depilacji, jednak z wiekszości z nich nie byłam zadowolona. Dobre efekty dawał depilator, jednak depilacja taka jest bolesna i jednak trochę trwa. Nie polecam jednak zdecydowanie kremów i innych takich metod, z uwagi na to, że nie są skuteczne, zostawiają włoski a takie kremy moim zdaniem nieładnie pachną i sam proces depilacji przyjemny nie jest. Zastanawiałam sie ostatnio nad laserem na okolice bikini.
Link do: Depilacja laserowa – sprawdzony sposób na niechciane włoski!

Ostatnia edycja:

.jagódka

Moderatorka
Członek załogi
Miasto
Lublin
Rozwiązania
0
a ja chciałam dopytać o laserowe usuwanie owłosienia ... czy któraś z was wie ile taki zabieg kosztuje mniej-więcej? w zasadzie bardziej interesuje mnie też czy przy okazji takiego zabiegu usuwane są także gruczoły potowe? słyszałam że właśnie usuwanie owłosienia laserem daje ten sam efekt co laserowe usuwanie własnie gruczołów potowych ... zastanawiam się szczególnie nad tym drugim bo mam okropny problem z potliwością (żadne antyperspirant, dezodoranty itd w ogóle nic nie działa, po 5 minutach jestem mokra jak mysz :-(, doraźnie działają tylko blokery ale są dla mnie nieprzyjemne w użyciu, piecze skóra itd.) ktoś może wie jak to jest? czy to faktycznie jedno i to samo?
Nie. Na potliwość można ostrzyk botoksem zrobić. Laser nie uszkadza niczego oprócz włosów. Jestem po vectusie na bikini i brodę, bardzo polecam. Próbowałam też light Sheer duet,ale efekty były dużo gorsze i raz zostałam poparzona. A koszt.. no tanio nie jest,za nielimitowane zabiegi na te dwie strefy zapłaciłam coś ponad 2 tysiące,ale moim zdaniem i tak warto

reklama

Polecamy

null

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania

Do góry