reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Olej z krokosza w depilacji. Jak na zawsze pozbyć się niechcianych włosków

reklama
a ja chciałam dopytać o laserowe usuwanie owłosienia ... czy któraś z was wie ile taki zabieg kosztuje mniej-więcej? w zasadzie bardziej interesuje mnie też czy przy okazji takiego zabiegu usuwane są także gruczoły potowe? słyszałam że właśnie usuwanie owłosienia laserem daje ten sam efekt co laserowe usuwanie własnie gruczołów potowych ... zastanawiam się szczególnie nad tym drugim bo mam okropny problem z potliwością (żadne antyperspirant, dezodoranty itd w ogóle nic nie działa, po 5 minutach jestem mokra jak mysz :-(, doraźnie działają tylko blokery ale są dla mnie nieprzyjemne w użyciu, piecze skóra itd.) ktoś może wie jak to jest? czy to faktycznie jedno i to samo?
Nie. Na potliwość można ostrzyk botoksem zrobić. Laser nie uszkadza niczego oprócz włosów. Jestem po vectusie na bikini i brodę, bardzo polecam. Próbowałam też light Sheer duet,ale efekty były dużo gorsze i raz zostałam poparzona. A koszt.. no tanio nie jest,za nielimitowane zabiegi na te dwie strefy zapłaciłam coś ponad 2 tysiące,ale moim zdaniem i tak warto
 
reklama
reklama
Do góry