reklama

Olejki do ciała Dove Purely Pampering

Temat na forum 'Przetestowane przez BB Mamy' rozpoczęty przez Redakcja BB, 3 Grudzień 2014.

1. Redakcja BB

Redakcja BB Redakcja BB

Suchy Olejek do ciała Dove Purely Pampering z olejkiem pistacjowym i magnolią zawiera prawie ¼ olejku z pestek winogron oraz olejek sezamowy. kosmetyk szybko się wchłania i nie zostawia na skórze tłustego filmu, a jednocześnie znakomicie nawilża, odżywia i wygładza skórę, pozostawiając ją miękką i gładką w dotyku.
    Olejek pistacjowy i sezamowy są bogate w niezbędne nienasycone kwasy tłuszczowe (m.in. kwas linolowy), które odżywiają skórę, zapewniając jej gładkość i zdrowy wygląd. Olejek sezamowy zawiera witaminę E - zwaną witaminą urody, odżywczą witaminę B oraz przeciwutleniacze, które niwelujące szkodliwy wpływ wolnych rodników na skórę.

Olejek Dove Purely Pampering z masłem shea i wanilią zawiera masło shea i olejek z nasion słonecznika które ukoją zmysły fantastyczną konsystencją i zapachem. Głęboko nawilża skórę, tworzy na niej ochronny lipidowy płaszcz i zabezpiecza naskórek przed przesuszeniem. Olejek słonecznikowy to jeden z najskuteczniejszych składników kosmetycznych. Nuty zapachowe dostarczają wyczuwalnej świeżości owoców cytrusowych i relaksującego zapachu wanilii i karmelu. Bogactwo witamin A, E i F oraz nienasyconych kwasów tłuszczowych sprawia, że masło shea uznane jest za jego działanie antystarzeniowe i nawilżające.

Dzięki udziałowi w teście 50 Pań miało okazję przetestować na własnej skórze, jak działają olejki. Jakie są wyniki testu? O tym poniżej. :)

2. monikamotyl

monikamotyl Gość

otrzymałam dzisiaj jeden z olejków dove Purely Pampering i jestem bardzo zadowolona przedewszystkim pięknie pachnie,łatwo się nakłada,skóra jest miła w dotyku i gładka:)napewno z chęcią go kupię ponownie i serdecznie polecam innym paniom:)

3. reklama
  4. Również dzisiaj otrzymałam, ale jeszcze nie próbowałam, za to po kąpieli będzie wielkie testowanie :)

5. Ja również dostałam wczoraj olejek. Pachnie wspaniale tak słodko. Jest jedwabisty w dotyku. Polecam

6. retsa

retsa Początkująca w BB

Witam,wczoraj dostałam pistacjowy olejek do ciała, a przed chwilą go przetestowałam. Ma fantastyczny zapach,ciało nie klei się jak po zwykłej oliwce,skóra jest taka aksamitna i miękka?

7. Aneta Wojtkowiak

Aneta Wojtkowiak Początkująca w BB

dostałam wczoraj olejek, opakowanie nie zachwyca, ale zapach owszem. Dzisiaj zamierzam zastosować pierwszy raz, o skutkach poinformuje za tydzień :)

8. ja rowniez otrzymalam nowy olejek dove pampering zachwycil mnie jego zapach i delikatnosc konsystencji.wspaniale sie wchlania w skore i pozostawia cudowny efekt.

9. Na początku chciałabym podziękować za możliwość testowania olejku do ciała DOVE PURELY PAMPERING.
    Zacznę może od tego,że zapewne nie kupiłabym tego produktu gdyby wpadłby mi gdzieś w ręce w drogerii bo sama nazwa olejek kojarzy mi się z tłustą konsystencją,która trudno się wchłania i skóra po olejku jest klejąca.
    Jakie było moje rozczarowanie oczywiście pozytywne,że po zastosowaniu olejku DOVE tak nie jest:)
    Opakowanie może być chociaż zmieniłabym na jakieś inne zamkniecie niż odkręcany korek.
    Zapach przecudowny...używam żelu o tym samym zapachu więc komplet do pielęgnacji skóry idealny:)
    Rozprowadza się idealnie,moja skóra wchłaniała ten olejek błyskawicznie.Skóra nawilżona,gładka wręcz aksamitna.A tak na marginesie to mój facet także zauważył,że skóra jest bardzo gładka,miła w dotyku i pięknie pachnie.
    Zadowolona jestem z tego produktu i polecam gorąco.

10. reklama
  11. Dostałam i testuję :)

12. Wczoraj otrzymałam OLEJEK do ciała Dove Purely Pampering,olejek przewyższył moje oczekiwania,cudownie pachnie,wchłania się bardzo szybko,a skóra jest gładziutka,jedwabiście miękka i doskonale nawilżona.Produkt wart polecenia,każda kobieta powinna go mieć.Pozdrawiam i bardzo dziękuję.

Poleć forum