reklama

Olga Serebryakova - znacie taką aktorkę?

Temat na forum 'Pogaduszki' rozpoczęty przez aquilla, 26 Maj 2011.

1. aquilla

aquilla Początkująca w BB

Ostatnio widziałam ją w M jak miłość i przyznam, że przykuła moją uwagę, i choć na codzień nie oglądam akurat tego serialu, to ten odcinek z nią obejrzałam do końca i potem zaczęłam grzebać w internecie, kto i zacz. Moim zdaniem dziewczyna ma duży talent i szkoda jej do takich małych rólek w serialu. Wyczytałam na stronie, że popełniła jeszcze kilka innych filmów, ale nie widziałam ich. Ale może wyście o niej słyszały albo gdzieś ją oglądałyście?

2. hannajot

hannajot Zaciekawiona BB

Poza kilkoma rolami w różnych serialach zagrała też w filmie krótkometrażowym "Przytul mnie" - dostała za tą rolę wyróżnienie w Gdyni. Z tego co się orientuję, to niedawno też wystąpiła w głównej roli w kolejnym filmie. Też mi się podoba. Bardzo mi przypomina Audrey Tatou z urody i stylu grania. I też bym się nie obraziła, gdyby było jej więcej na ekranie ;)

3. reklama
  4. frizka

frizka Zaciekawiona BB

Dziewczyny, obejrzałam dopiero niedawno ten film z Olgą Serebryakovą. Na maksa smutny i poruszający. I wcale się nie dziwię, że dostała za tą rolę wyróżnienie. I też czekam na jej kolejne role.

5. aquilla

aquilla Początkująca w BB

No, w końcu obejrzałam ten film z Olgą. I wcale się nie dziwię, że dostała za tę rolę nagrodę, bo stworzyła niezwykłą postać. Naprawdę świetna rola i zdaje się, że teraz tylko musimy trzymać kciuki, żeby ktoś docenił jej talent :)

6. peesdek

peesdek Zaciekawiona BB

Zupełnie jej nie kojarzę, ale jeśli tak polecacie ten film, to z chęcią obejrzę :)

Poleć forum