reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Oliwka czy balsam?

Sasanka 18 a ten balsamik lawendowy to johsonsa?On jest z pompką czy z taką zakrętką jak oliwki?
A czy ,któraś z Was ma jakieś wyrobione zdanie o firmie NIWEA???
Bo mi osobiście pasują bardzo chusteczki nawilżające,mam również krem pośladkowy i chciałabym kupić może właśnie balsam lub mleczko tej firmy.
 
reklama
Co do balsamu Johnsona na dobranoc i całej tej serii, to nie mam zastrzeżeń, bo sama używam, ale mój mały nie zasypia po tych kosmetykach ani minuty wcześniej niż normalnie.;-)
 
córka ma prawie 3 miesiące i używamy całej serii kosmetyków z hippa, w tym oliwki; balsam co prawda mamy, zamierzamy zacząć używać wkrótce. Poza ciemieniuchą nie mieliśmy żadnych skórnych problemów - potówek, krostek, prosaków etc.
Hipp pomimo ceny (droższy niż johnson, oczywiście tańszy niż produkty bardziej specjalistyczne typu emolium czy oilatum) jest naprawdę godny uwagi!
 
My polecamy kosmetyki marki Hipp zwłaszcza balsam bardzo dobrze sie wchłania, ślicznie pachnie, skóra jest dobrze nawilżona i co najważniejsze u moich chłopców obyło sie bez alergi:-).Po oliwkach mam tylko koszmarne wspomnienia:angry:
 
Sasanka 18 a ten balsamik lawendowy to johsonsa?On jest z pompką czy z taką zakrętką jak oliwki?
A czy ,któraś z Was ma jakieś wyrobione zdanie o firmie NIWEA???
Bo mi osobiście pasują bardzo chusteczki nawilżające,mam również krem pośladkowy i chciałabym kupić może właśnie balsam lub mleczko tej firmy.

Tak, z Johnsona. Jest z zakrętką, ale jest dośc gęsty i nie wylewa się w nadmiarze jak oliwka...

A co do nasennych specyfików zawartych w tych płynach, to mój mały szczególnie na początku usypiał lepiej po tym balsamie :-)
Teraz już nic na niego nie działa, ale śpi dobrze :)
 
Latem i wiosna sie nie zaleca oliwki, bo jest ciepło a oliwka zatyka pory.Lepszy będzie balsam.............a na zimę oliwka
Z Hippa bardzo sobie chwalę wszytki kosmtyki.jeszcze Nivea Soft
 
ja oliwki uzywalam tylko do ciemieniuchy, oliwka zatyka pory, robi bariere i moze powodowac chociazby odparzenia. Ja u dziecka stosuje kosmetyki balneum, syn jest atopikiem to dlatego. Nie lubię rowniez tłustej konsystencji oliwki, ale na pewno pomaga na spierzchnięcia
 
reklama
U nas zarówno oliwka jak i balsam dobrze się sprawdziły,w żadnym wypadku nie podrażniają skóry dziecka co jest dla mnie kluczową sprawą,a poza tym zauważyłam że wiosną czy latem faktycznie oliwka jest bardziej efektywna. Dobre kosmetyki są np z Johnsona..
 
Do góry