reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Olkusz i okolice

Cześć dziewczyny. Coś tu pustawo u Was więc chętnie zasile Wasze szeregii,bo ostatnio umieram z nudów, co prawda nie jestem z Olkusza ale na obecną chwilę zaliczam się do "okolic" ;)
 
reklama
oj ja jeszcze długo bo dopiero na 1 maja, co nie zmienia faktu, że też mnie dopadają myśli co to będzie. To mój pierwszy bobas więc wszystko dla mnie to czarna magia. Począwszy od tych wszystkich badań, tego jak się moja fasolka rozwija, skończywszy na porodzie, szpitalu i tym co będzie potem. Mam teraz duuuuużżżżooo wolnego czasu więc ciężko nie myśleć.
 
to moja druga ciaza,pierwsza byla 4 lata temu....ale stresa mam takiego samego.Teraz bedzie dziewczynka wiec wszystko przezywam na nowo....a u Ciebie jakie objawy ciazowe???wymioty,smaki ???na maj..to super akurat jak zrobi sie cieplo
 
koniczynko i anusiak super że tu zajrzałyście!!! fajnie, może wątek ożyje :-D napiszcie dokładnie skąd jesteście??

anusiak jedną masz córe, a drugie? :-) fajnie, już dwójeczka będzie :tak:

koniczynko a ty byś chciała jakąś konkretną płeć? czy obojętne? :-D
 
z tymi objawami to tak dziwnie wyszło, byłam pewna, że mój brak okresu, i bóle menstruacyjne to wynik cysty a tu taka niespodzianka:) Po jakimś czasie faktycznie zaczęło mnie mdlić ale tylko w styczności z pewnymi potrawami (drastycznie reaguje na kiełbasę). Śledzie to mogłam jeść cały dzień, a teraz mi się przerzuciło na chlebek z miodem i owoce:D A tak to jest niezle tylko jestem bardziej senna. Teraz tylko odczuwam spowrotem takie napięcie w podbrzuszu jak na początku ale to może tak ma być. A co do maja to lepiej mi się nie mogło trafić, zima w domku a lato na spacerkach:) Ja w sumie od lipca jestem z Klucz, a wcześniej dość daleko mieszkałam dlatego co do lekarzy i szpitali to błądzę po omacku narazie. A co do płci to czuję w kościach, że to dziewczynka, chociaż mąż stawia na chłopca;)
 
Ostatnia edycja:
OOO ALE FAJNIE, to blisko mieszkacie :-) ja z centrum Olkusza :tak:
klucze też blisko ;-)

nasza Wiola jest z Załęża, więc kawałek, ale też nie straszny ;-)

anusiak a z której części Olk. jesteś? i gratki praki :-) też mam pareczkę :-D

koniczynko to pochwal się skąd pochodzisz :rofl2:
 
reklama
Do góry