reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Olkusz i okolice

i piszecie o objawach.. ja przy pierwszej ciąży nie miałam żadnych :-)
przy drugiej rzygałam jak bóbr, byłam słaba, śpiąca, kręciło mi się w głowie.. wszystko co najgorsze ;-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Z Dębicy- to tak w połowie między Tarnowem a Rzeszowem:)
to obstawiam że męża poznałaś na studiach
a035.gif
 
mój mąz właśnie kąpie dzieci, a ja robie mu drugie danie i w między czasie tu zaglądam :-D

koniczynko aha, jesli chodzi o Olkuskich lekarzy to polecam: Tylnicki, Krzysztoforski i Szpringer (nie wiem jak się to nazwisko pisze ;-) )
 
No nie na studiach, to taka moja wakacyjna miłość jak widać szczęśliwa:D Jak mi się spózniał okres już dobre dwa tygodnie zrobiłam test- pozytywny, drugi test po dwóch dniach-dwie kreseczki. Wyjeżdżałam na wakacje więc musiałam w trybie pilnym sprawdzić, bo 1. nie wytrzymałabym tej niepewności 2. bałam się, że ta moja cysta płatać może figle. Dzwoniłam do Tylnickiego termin taki, że mi szczena opadła, potem do Dynerowicza też niestety ale Krzysztoforski przyjął mnie od ręki i to specjalnie przyjechał w dzień w którym nie przyjmował wizyt i u niego już zostałam. Ma co prawda specyficzne usposobienie ale jest konkretny więc jak narazie jest niezle:)
 
koniczynko Krzysztoforski jako lekarz jest bardzo dobry :tak: mimo że czasami ma humorki.. czasami dziwnie się odzywa i trzeba z nim rozmawiać konkretnie i rzeczowo, nie lubi gadania o niczym i owijania w bawelne ;-) ja;k masz do niego pytanie to wal prosto, a on ci tak samo odpowie, prosto i konkretnie :-) :tak: chwale go sobie, bo on mi dość że uratował życie, to jeszcze utrzymał ciążę "przy życiu", więc chyba musi być dobry skoro poradził sobie ze mną. Niewiarowa nie dała rady, a na moj widok w szpitalu uciekała :szok:
 
reklama
No ja teraz mam mieć badanie genetyczne i kazał zabrac męża ze sobąco by się z bobasem integrował, zastanawiam się czy to badanie będzie przez powłoki brzuszne czy dowcipne i czy mąż ma być tylko przy USG czy na całej wizycie. No i mam się do położnej zgłosić wcześniej chociaż w sumie nie wiem po co.
 
Do góry