reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Olkusz i okolice

No i mam się do położnej zgłosić wcześniej chociaż w sumie nie wiem po co.
przed każdą wizytą musisz najpierw iść do położnej (która przyjmuje w innym pokoju) i ona ci mierzy ciśnienie i waży :tak: to jest normalna procedura ;-) niektórzy lekarze robią to sami na wizycie, no ale on ma swoją położną, więc ona to za niego robi. A teraz to badanie to nie wiem jak wygląda, bo ja do niego chodziłam od 14tyg. dopiero.
Tak więc przyjdź sobie 10min wcześniej przed wizytą i idz do tej babki (bardzo miła jest ;-) ).
Aha, i nie zdziw się, ale zazwyczaj Krzyszt. ma opóźnienia ;-)
 
reklama
a to takie buty, miałam iść ostatnio ale jej nie było, nie orientujesz się czy jej się płaci jakoś dodatkowo? No ja będę mieć to badanie w 13 tygodniu i mam nadzieję, że będzie ok.
 
Może głupie pytania zadaję ale to mój pierwszy bobas i wszystko jest dla mnie nowe:)
żadne pytanie nie jest głupie :-) też takie zadawałam :-) a pójście pierwszy raz do Krzyszt. też było dla mnie czymś dziwnym, bo tu jakaś położna, tu osobno lekarz.. ale juz przy drugim razie będziesz wiedziała :tak:
 
ja nie chodziłam więc nie pomoge
c045.gif
c045.gif
 
Oooo ale nam watek ożył! Chwilkę mnie nie było a tu tyyyyle nowości :)
anusiak_ ja mam termin na 24 listopada więc kto wie - może spotkamy się na porodówce :) A ty dokładnie na którego masz?? I też chodzę do Barana więc może nawet się kiedyś spotkałyśmy na poczekalni ;) Rozmawiałaś może z nim o porodzie tzn czy będzie itp?? Ale się ciesze, że w końcu pojawiła się listopadówka i to jeszcze od Barana:p
konicznynka ja też mam mieć pierwsze dziecko więc doskonale rozumiem twoje obawy - im więcej czytam tym bardziej sie okazuje ile jeszcze nie wiem ;) Co do szkoły rodzenia to zastanawiałam się nad nią ale szkoda mi było pieniędzy... za to oglądam wykłady ze szkoły rodzenia na : http://szkola-rodzenia.pieluszki.pl/ (polecam)
mika85 jeszcze troszke i będziemy mogły sobie zorganizować spotkanie w Olkuszu:) Mam koleżankę z Olkusza, która rodziła w sierpniu i zagląda na forum ale bardziej na watek o szpitalu :)
 
reklama
cześć dziewczyny ja też jestem z Olkusza - osiedle młodych termin mam na koniec stycznia

tak was podczytuje i zazdroszczę ze juz niedługo ten wielki dzień :)
 
Do góry