reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Olkusz i okolice

jsorbek jesteś chyba pierwsza kobietą jaką znam, która rodzi po raz drugi i nie może się doczekać ;-) Im bliżej mojego terminu tym bardziej chciałabym zatrzymać chociaż na chwilkę czas :tak:
 
reklama
super że jest nas coraz więcej :tak:

jsorbek witaj!

wiolka a ty nie jesteś przypadkiem na grudzień terminem? :-D bo tak myslałam :-D

anusiak i wiola fajnie macie z tymi terminami :-D zawsze raźniej na porodówce i potem na sali :-D
 
Pierwotny termin wg OM mam na 5 grudnia ale wg USG od samego początku ciąży dziecko wychodzi na większe i termin mam na 24 listopada (potwierdzone na USG genetycznym i połówkowym). Ostatnio to wogóle wychodzi na początek listopada ale myślę że po prostu dziecko jest większe i trzymam się 24 listopada :) Cykli nigdy równych nie miałam więc nie liczę na 5 grudnia... taki ze mnie ciężki przypadek ;) Zwłaszcza że między 1 a 2 terminem mam 2 tygodnie różnicy więc czekając na 5 grudnia przenosiłabym ciąże o 2 tygodnie...

mika85 a cóż te dzieciaki robią??:) teraz we dwójkę mają raźniej nawet przy rozrabianiu. A Dominika nie jest zazdrosna o brata?
 
mika 85 ja jestem z bylicy:) to calkiem niedaleko a termin mam na 15 listopada.dzis ide do Barana i zobacze co tam w brzuszku slychac:):) a Ty koniczynka z jakiej ulicy jestes bo wczesniej na osiedlu mieszkalam. wiolcia to calkiem mozliwe ze sie spotkamy na porodowce:)
 
wiolciu tylko pamiętaj, że jak przyjedziesz na porodówkę to ich nie interesuje termin z USG tylko z OM :tak: sama o tym się przekonałam :-D przy córce miałam wg. OM termin na 13 stycznia,a wg USG na sam początek stycznia, więc też prawie 2tyg. Urodziłam 10-tego ;-)

anusiak no nie żartuj że tak blisko :-) to może się kiedyś widziałyśmy na jakiś placu zabaw albo czymś :-D ja na Bylicy bardzo często chodziłam tam do piaskownicy z dziećmi ;-) trzymam kciuki za wizytę!! aha, no i znam z Bylicy jedną dziewczynę, Justynę, która ma dwóch synków. Poznalam ją w szpitalu po porodzie wlasnie :-D tylko kurcze... nie mam do niej numeru telefonu i nie wiem dokladnie gdzie mieszka, a tak chciałam się z nią zobaczyć :-(
 
mika85 a cóż te dzieciaki robią??:) teraz we dwójkę mają raźniej nawet przy rozrabianiu. A Dominika nie jest zazdrosna o brata?
co robią? właśnie bawić się ze sobą nie chcą, tylko jedno i drugie buczy, jęczy i marudzi....
a040.gif
 
ja mam z mężem jak z dzieckiem gdzie coś wezmie do ręki tam zostawi, a ja chodzę i zbieram, a jeszcze zaczęliśmy mały remoncik i już w ogóle masakra jakaś.....
 
koniczynko a mieszkacie w bloku? czy w domu? :-) remonciki "w trakcie" nie fajne, ale za to potem, zazwyczaj się nie żałuje :tak:
my mamy remont za sobą i to taki generalny, wymienialiśmy nawet rury i instalacje elektryczną :tak: to było kilka strasznych miesięcy. Teraz strasznie się ciesze że to za nami :-) choć pojawiły nam sie problemy z grzybem :szok: i musimy to zwalczyć jakoś :szok:
 
Ostatnia edycja:
reklama
W domu. Remontujemy sobie taki kuchnio-pokoik na dole co bym nie musiała chodzić po schodach na górę, które są strome jak drabina. Do tego logistyczne łatwiej, bo bliżej łazienki która ostatnio stała się drugim pomieszczeniem w którym najczęściej bywam
 
Do góry